این جلسه به ریاست بیژن سلیمان پور فرماندار رباط کریم و با حضور شهرداران ، شوراهای اسلامی ، دهیاران و مسئولان شهرستان رباط کریم برگزار شد.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ این جلسه به ریاست بیژن سلیمان پور فرماندار رباط کریم و با حضور شهرداران ، شوراهای اسلامی، دهیاران و مسئولان شهرستان رباط کریم برگزار شد.

فرماندار رباط کریم در این جلسه با بیان اینکه دولت در تلاش است مطابق با مصوبه مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال   93، قانون  هدفمندی را به بهترین شکل ممکن به اجرا درآورد گفت: هدفمندسازی یارانه ها  طرح مهمی در مسیر رشد اقتصادی و پیشرفت کشور است.

سلیمان پور افزود: اجرای طرح هدفمندی گام بلندی در جهت گسترش عدالت اجتماعی و تخصیص بهینه منابع و سرمایه‌های ملی محسوب می‌شود.

رئیس ستاد هدفمندی یارانه ها در شهرستان رباط کریم با بیان اینکه ثبت نام از متقاضیان هدفمندی یارانه ها بدون هیچ مشکلی پایان پذیرفت، ادامه داد: ستاد هدفمندی یارانه های شهرستان رباط کریم از سال گذشته و با برگزاری جلسات متعدد با گروه های مختلف و مسئولان ذیربط، شرایط خوبی را برای اجرای مرحله دوم هدفمندی فراهم کرده است.

وی با قدردانی از همکاری مطلوب مردم و مسئولان شهرستان تاکید کرد: دولت با همراهی و مشارکت مردم ، گام دوم هدفمندی یارانه ها را به خوبی پیش برده و در ادامه این حرکت بزرگ نیز نیازمند همکاری مردم است. فرماندار رباط کریم با اشاره به این‌که هرگونه افزایش قیمت به ویژه در بخش حمل و نقل  پیش از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها   ممنوع است تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا این مرحله با اجرای بهتر و آرامش مناسب طی شود تا کمترین   مشکل برای مردم به وجود آید.

سلیمان پور گفت: شهرستان رباط کریم برای آغاز مرحله دوم هدفمندی آمادگی کامل دارد و همه دستگاه ها ی اجرایی و خدماتی برای اجرای این قانون آماده اند.

در این جلسه آخرین تدابیر و تمهیدات و انجام هماهنگی های بین بخشی برای اجرای مرحله دوم هدفمندی اتخاذ شد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =