آخرین وضعیت «احمد عزیزی» در آی‌سی‌یو

خواهر احمد عزیزی از شاعران پیشکسوت کشورمان که مدتی است در بیمارستان امام رضا در کرمانشاه بستری است از آخرین وضعیت او خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، زینب عزیزی خواهر شاعر پیشکسوت کشورمان «احمد عزیزی» پیرامون آخرین وضعیت این شاعر اظهار داشت: سطح هوشیاری احمد هنوز مانند گذشته بین ۱۰ و ۱۱۱ است و بالا نرفته، اما از نظر ضربان قلب، تنفس، ریه، کبد، کلیه و ... مشکلی ندارد و می‌توان عنوان کرد که از سلامت جسمی تا حدودی برخوردار است.

به گفته وی، احمد در حال حاضر در بخش آی سی یو بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه بستری است اما یکی از موضوعات مورد اعتنا تنگی تراشه است.

وی در توضیح این مسئله افزود: دو ماه پس از آغاز بیماری احمد و جدا شدن از دستگاه تنفش، تراشه گذاشته شد، اما کمی بعد ایجاد تنگی کرد. پس از آن به مدت دو ماه به تهران منتقل شد تا جراحی صورت گیرد اما پزشک معالج تشخصی را بر عدم جراحی داد و دلیل آن را هم نرسیدن هوشیاری وی به حداقل‌ها برای انجام این عمل دانست.

خواهر احمد عزیزی ادامه داد: ممکن است هر لحظه احمد نیاز به دستگاه تنفس داشته باشد از این رو فعلا تا رسیدن هوشیاری به میزان لازم جراحی صورت نخواهد گرفت.

احمد عزیزی  پانزدهم اسفند سال ۸۶ به دلیل ضایعه مغزی ناشی از فشار خون بالا در بیمارستان بستری شد و هنوز سطح هوشیاری وی به میزان نرمال بازنگشته است.

از آثار این شاعر اهل بیت می‌توان به کفش‌های مکاشفه، شرجی آواز، خوابنامه و باغ تناسخ، ترجمه زخم، باران پروانه، رودخانه رویا، ناودان الماس، ترانه‌های ایلیایی، غزالستان، ملکوت تکلم و سیل گل سرخ اشاره کرد.

منبع: فارس انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =