در حالی که اعطای وام ازدواج به دلیل نبود منابع به مرز توقف رسیده بود، امروز سخنگوی دولت از پرداخت وام ازدواج پس از تعطیلات عید فطر به متقاضیان خبر داد.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری؛ محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در سخنانی گفت: امروز با خبر خوشی جلسه را آغاز می کنم و لازم است اعلام کنم که این خبر خوب به پیش خبری که در چند هفته گذشته در پاسخ سوال خبرنگاران در ارتباط با وام ازدواج مطرح شده بود، مربوط است.
نوبخت خبر داد: آغاز پرداخت وام ازدواج بعد از عیدفطر
وی افزود: با توجه به تأکید رئیس جمهور برای رفع مشکل پرداخت وام ازدواج که باعث شده بود در حال حاضر نزدیک به یک میلیون نفر عزیزانی که ازدواج کرده اند، در نوبت دریافت وام باشند و از گرفتن وام بنا به مشکلاتی که در نظام بانکی وجود داشت، محروم بودند خوشبختانه در یک هماهنگی و همکاری مشترک با بانک مرکزی، وزارت اقتصادی و دارایی و نظام بانکی کشور، مقرر شد پس از تعطیلات عید فطر، پرداخت وام های ازدواج صورت گیرد.
سخنگوی دولت در ادامه اظهار داشت: بنده در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج از طیب نیا وزیر اقتصاد و سیف رئیس کل بانک مرکزی به جهت اینکه جلسات مختلفی را برگزار و دستگاه های مرتبط آن را مسئول کردند که همه موانع موجود را شناسایی و برطرف کنندتا وام ها بدون مشکل به دست وام گیرندگان برسد، تشکر می کنم.
نوبخت با بیان اینکه تسهیلات وام ازدواج ظرف ۷، ۸ روز آینده به دست متقاضیان می رسد، گفت: بنده امیدوارم که سایر گره های موجود در کشور هم با هم افزایی، هماهنگی و رایزنی مسئولان مرتبط حل شود.
منبع: خبر آنلاین

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =