آفتاب ری: انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران خطاب به هاشمی در خصوص مواضع یکساله اش در تحریف. . .

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری؛ انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران خطاب به هاشمی در خصوص مواضع یکساله اش در تحریف فرمایشات رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و موضع گیری های اخیر وی نامه ای نوشته است.

متن نامه به این شرح است:

ما این پیشرفت و تمدنی که دستمان پیش اجانب دراز باشد را نمی خواهیم... این معنا که «نمی شود با قدرت های بزرگ طرف شد» را از گوش هایتان بیرون کنید. " امام خمینی (ره)

جناب آقای هاشمی رفسنجانی

سلام علیکم؛

اظهارات حضرتعالی در یکسال گذشته پیرامون خاطرات حضرت امام (ره) و افاضات شما در هفته های اخیر درباره نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال 84 ما را بر آن داشت تا چند جمله ای خدمت حضرتتان بنویسیم نه به امید اصلاح مواضعتان، بلکه به این امید که بفهمید فرزندان امام روح الله نمرده اند که اجازه دهند افکار امام تحریف و مسیر روشن ایشان منحرف گردد.

آقای هاشمی

شما فرمودید " امام موافق حذف مرگ بر آمریکا بودند"، اولین چیزی که در مقابل این سخن شما به ذهن تمامی شنوندگان متبادر میشود این است که یا شما امام را بخوبی نمی شناسید- که طبیعتا فرض نادرستی است- و یا اینکه هدف دیگری در پس بیان این مطلب دارید چرا که امام بارها و به صراحت دشمنی خود با ابرقدرت ها بخصوص آمریکای جنایتکار را اعلام کرده اند. شما که خود را یار غار امام می دانید و نقل کننده حرف های درگوشی ایشان هستید حتما این جملات امام پیرامون آمریکا را شنیده اید: " ما با هیچ کدام از ابرقدرتها و قدرتها سر سازش نداریم، نه تحت سلطه امریکا می رویم و نه زیر بار شوروی"، " از خدا می‏خواهیم که این قدرت را به ما ارزانی دارد که نه تنها از کعبۀ مسلمین، که از کلیساهای جهان نیز ناقوس مرگ امریکا و شوروی را به صدا درآوریم " ، " ما شعار «مرگ بر امریکا» را در عمل جوانان پرشور و قهرمان و مسلمان در تسخیر لانۀ فساد و جاسوسی امریکا تماشا کرده‏ایم، ما همۀ شعارهایمان را با عمل محک زده‏ایم"

حضرت حجت الاسلام؛

توقع ندارید که ملت ایران سخنان صریح رهبرشان را رها کرده و به افشای! خاطرات درگوشی شما اعتماد کنند، چرا که همان عزیز سفر کرده به این ملت فرموده است: "اکنون که من حاضرم، بعض نسبت‌های بی‌واقعیت به من داده می‌شود و ممکن است پس از من در حجم آن افزوده شود؛ لهذا عرض می‌کنم آنچه به من نسبت داده شده یا می‌شود، مورد تصدیق نیست مگر آن‌که صدای من یا خط و امضای من باشد، با تصدیق کارشناسان؛ یا در سیمای جمهوری اسلامی چیزی گفته باشم"

جناب آقای رفسنجانی؛

اخیرا نیز درباره انتخابات ریاست جمهوری سال84 فرموده اید که : " هر چه خواستند در صندوق ریختند و هر چه خواستند خواندند ". این سخنان اگر از سوی فردی بیان میشد که دارای وجهه ای مثبت و پایگاه اجتماعی قابل توجه در بین مردم بود، می توانست مورد توجه قرار گیرد، اما حضرت آیت الله، ظاهرا کهولت سن موجب شده است تا شما فوران خشم مردم فقیر، علی الخصوص کارگران و حاشیه نشینان در دوره دولت کریمه سازندگی را فراموش کنید! آنگاه که حرکت چرخ دنده های اقتصادی دولت شما موجب خرد شدن استخوان های این مردم، و تحصن های بی سابقه آن ها در اقصا نقاط کشور شد. حتما از یاد برده اید که مخالفت و انتقاد آقای احمدی نژاد از شما، حتی در جریان انتخابات سال 88 نیز چنان پایگاه رایی برای وی ایجاد کرد که رکورد کسب آرا در تاریخ انخابات ها را به نام وی رقم زد! شاید شما فراموش کرده باشید، ولی ما بخوبی بخاطر داریم که حضرتعالی در انتخابات مجلس ششم به زور نفر 30ام تهران شدید، این انتخابات معیار خوبی برای سنجش میزان محبوبیت شما میان مردم است. البته شاید بگویید در صندوق های مجلس ششم هم دست برده اند!!!  شکست مستقیم شما در سال 84 و کاندیدای مورد حمایت شما در سال88، همچنین استقبال گسترده مردم از شعارهایی نظیر عدالت، ساده زیستی، مقابله با اشرافیت و... که واکنشی به شیوه زندگی شما و هم کیشانتان بود، نشان داد که شکست شما در سال 84 ریشه در روی گردانی مردم از اشرافیت طلبی، و نشان از پایگاه مردمی اندک شما بر اثر بی توجهی حضرتعالی به خواست های اساسی مردم دارد، نه دست کاری در صندوق های رای.

آقای هاشمی رفسنجانی؛

اگر در تحلیل هایتان به این نتیجه رسیده اید که با توجه به ضعف های دولت قبل، امروز شما توانسته اید مجددا در میان مردم پایگاه اجتماعی پیدا کنید، باد بگوییم که سخت در اشتباهید. آقای رفسنجانی، چگونه فکر میکنید مردم عنان اداره کشور را به دست کسانی میسپارند که حتی توانایی اداره خانواده خود را نیز ندارند! این مردم هنوز سخن رهبر کبیر انقلاب را به خاطر دارند که فرمود: " مردم شجاع ايران، افرادي را كه طرفدار اسلام سرمايه داري، اسلام مستكبرين، اسلام مرفهين بي درد، اسلام راحت طلبان، اسلام فرصت طلبان و در يك كلمه اسلام آمريكايي هستند، طرد نموده و معرفي كنند". مردم به کسی که دانشگاه آزاد را با بیش از 300هزار میلیارد تومان دارایی، حق خود و فرزندانش میداند و میگوید: " دانشگاه آزاد متعلق به ما و فرزندان ماست! "، دیگر اقبال نخواهند کرد.

جناب آقای رفسنجانی؛

اینکه ملت برای تراوشات فکری شما تره هم خرد نمیکنند به جای خود، اما کسی حق ندارد قانون اساسی، که ثمره خون شهدای انقلاب اسلامی است را زیر پا بگذارد. حضرت امام نیز پاسخ روشنی به قانون شکنان داده و فرموده اند: "من باز به همه اين آقاياني كه مي‌خواهند نطق كنند و اعلاميه بدهند و نمي‌دانم نامه سرگشاده بفرستند و ازاين مزخرفات، به همه اينها اعلام مي‌كنم كه برگرديد به اسلام، برگرديد به قانون ، برگرديد به قرآن كريم…". حجت الاسلام رفسنجانی، اعتراض شما به نتیجه انتخابات سال 84 و ایراد تهمت های بی اساس، یک قانون شکنی آشکار است که پاسخ امام نیز به قانون شکنان چنین است: " نمي‌شود از شما پذيرفت كه ما قانون را قبول نداريم. غلط مي‌كني قانون را قبول نداري! قانون تو را قبول ندارد"

اما ظاهرا رافت بیش از حد نظام اسلامی با جنابعالی باعث شده است تا خیال کنید میتوانید هر اتهامی به این کشور شهید پرور و انقلابی وارد کنید و مکررا به آن توهین نمایید، حال آنکه ما، دانشجویان انقلابی این کشور، همچون برخی دستگاه های نظارتی و قانونی، اسیر ملاحظات سیاسی نبوده، و اگر لازم باشد، با قاطعیت در مقابل انحرافات خواهیم ایستاد و از حریم انقلاب و ولایت با خون خود دفاع خواهیم کرد.

والعاقبه للمتقین

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =