آماده باش بیش از ۴۰۰ امدادگر اورژانس در آخرین شب چهارشنبه سال/ تاکنون تهران بدون تلفات بوده است

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با اشاره به اینکه تعداد امدادگران اورژانس پایتخت برای امدادرسانی در آخرین شب چهارشنبه سال به ۴۵۰ نفر می رسد، گفت: خوشبختانه تاکنون شاهد تلفاتی در پایتخت نبوده ایم.

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی تهران نیوز؛ با اشاره به اینکه آماده باش نیروهای اورژانس تهران در شب چهارشنبه سوری امسال از ساعت ۱۴ بعدازظهر شروع می شود، گفت: امدادگران اورژانس تا ساعت پایانی شب برای ارائه خدمت و امدادرسانی به شهروندان تهرانی آماده هستند.
وی با بیان اینکه ۱۶۰ تیم ۲ الی ۳ در سراسر شهر تهران به صورت آماده باش هستند، اظهار کرد: در مجموع می توان گفت تعداد امدادگران اورژانس پایتخت برای امدادرسانی در آخرین شب چهارشنبه سال به ۴۵۰ نفر می رسد.
عباسی با تاکید بر اینکه در صورت نیاز تیم های اورژانس در مراکز پر تردد و پر ترافیک مستقر خواند شد، افزود: البته در این زمینه هنوز تصمیمی گرفته نشده است.
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با اشاره به اینکه خوشبختانه تاکنون شاهد تلفاتی در پایتخت نبوده ایم، خاطرنشان کرد: تجربه سال های گذشته ثابت کرد که همراهی والدین با فرزندانشان می تواند از بروز رفتارهای پرخطر جلوگیری کند لذا به همه شهروندان تهرانی توصیه می شود در کنار کانون گرم خانواده حضور داشته باشند و در صورت امکان به احیا سنت های خوب ایرانی مانند مراسم قاشق زنی و غیره در آخرین شب چهارشنبه سوری سال بپردازند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =