رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از آمادگی بسیج برای برگزاری اردوهای یک‌روزه روستایی و بازدیدهای علمی ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جلسه شورای هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش‌آموزی با اشاره به اینکه وزارت آموزش و پرورش بهترین همکاری را با بسیج طی چند سال گذشته داشته است، اظهار داشت: اجرای برنامه‌های مختلف بسیج با همکاری آموزش و پرورش مؤید این موضوع است.

وی با تأکید بر اینکه اردوهای راهیان نور تأثیر فراوانی در روحیه دانش‌آموزان و معلمان داشته است، تصریح کرد:  علی رغم تحریم‌ها و مشکلات موجود، امسال بیش از اعتبارات پیش‌بینی شده در این بخش هزینه شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اجرای طرح سفیران نجات ادامه داد: این طرح یک طرح ارشادی است که علاوه بر آموزش و پرورش در سایر اقشار جامعه نیز اجرایی می‌شود.

سردار نقدی با بیان آمادگی سازمان بسیج مستضعفین برای ساماندهی یک میلیون دانش‌آموز جهت راه‌اندازی  اردوهای یک روزه روستایی افزود: در این طرح دانش‌آموزان به کمک محرومان می‌روند و همپای آنان به سازندگی خواهند پرداخت.

وی با اعلام آمادگی سازمان بسیج مستضعفین برای انجام بازدیدهای علمی فرهنگیان و دانش‌آموزان از دستاوردهای علمی نوین کشور خاطر نشان کرد: آشنایی با دستاوردهای دانشمندان کشور موجب ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان خواهد شد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =