آمادگی کامل مراکز درمانی شهریار / انجام ۸ مأموریت در ملارد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار از مراجعه ۴۸ نفر پس از وقوع زلزله به مراکز درمانی سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ هادی ناصح ، رئیس شبکه بهداشت شهرستان شهریار از مراجعه ۴۸ نفر پس از وقوع زلزله به مراکز درمانی سطح شهرستان شهریار خبر داد.

وی گفت: پس از وقوع زمین لرزه در منطقه، تمام مراکز درمانی به حالت آماده‌باش کامل در آمده و مراکز اورژانس نیز به‌صورت اکیپ‌های آماده، انجام وظیفه کردند.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان شهریار افزود: تعداد ۴۸ نفری که به‌دلیل ترس و استرس و همچنین ترومای سطحی به مراکز درمانی شهرستان شهریار مراجعه کردند به‌صورت فوری مداوا شده اما هنوز پنج نفر بستری بوده و تحت درمان قرار گرفته‌اند.

وی بیان داشت: خوشبختانه آمادگی مراکز درمانی سطح شهرستان در زلزله اخیر خوب ارزیابی شده و حتی هشت مأموریت اورژانسی در منطقه ملارد نیز زیر پوشش قرار گرفت.

ناصح در پایان تصریح کرد: بیشتر مراجعان به‌دلیل ترس و استرس ناشی از زلزله و و مصدومیت هنگام خروج‌‎ اضطراری به مراکز درمانی مراجعه کرده بودند که تنها در بیمارستان امام سجاد علیه‌السلام شهریار ۲۷ مراجعه به این دلایل بوده که عمده افراد بستری شده بیماران قلبی و مستعد حملات قلبی بوده‌اند که با تلاش پرسنل درمانی روند بهبود آنان در حال انجام است.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =