آمریکا بدنبال نفوذ در کانون‌های تصمیم گیری و تصمیم سازی است

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: آمریکا بدنبال نفوذ در کانون‌های تصمیم گیری و تصمیم سازی است، یکی از راه‌های نفوذ،شکار میانجی است.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، حسین شریعتمداری در «همایش نفوذ ممنوع» که در دانشگاه امیرکبیر برگزار شده است، گفت: برای مقابله با نفوذ باید برداشتی از ماجرا داشته باشیم، درگیری ما با آمریکا ماهوی است یعنی ماهیت‌های ما با هم درگیر است.

وی ادامه داد: درگیری ما با آمریکا زمانی تمام می‌شود که نسخه حکومتی ما از اسلام ناب جدا شود یا آمریکا دست از استکبار بردارد.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: از آنجایی که موجودیت ما با موجدیت نظام سلطه در تقابل است هدف دشمن ضربه زدن به موجودیت ماست و تا زمانی که بر اسلام ناب تکیه داریم، نظام سلطه در مقابل ما است.

وی ادامه داد: اصلی ترین نوع نفوذ در کانون‌های تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری است و یکی از را‌ه‌های نفوذ حریف؛ شکار میانجی است، یعنی آدمی که از اصول و خط انقلاب فاصله بگیرد برای اینکه شکارش کنند اماده شده است.

شریعتمداری تصریح کرد: برخی‌ها با تابلوهایی مانند نخست وزیر امام به میدان می‌آیند. تابلو خودی دارند ولی خودی نیستند و دشمن این‌ها را هدف می‌گیرد.

وی افزود: القای ناامیدی یکی از شگردهای دشمن برای ضربه زدن است. چون کسی که ناامید می شود می‌ایستد؛ چرا می گویند توان ما در حد درست کردن ابگوشت بزباش و قورمه سبزی است.

مدیرمسئول روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: دولت سازندگی؛ دولت اصلاحات؛ دولت احمدی نژاد و دولت فعلی هر چهار دولت کیهان را تحریم اگهی کردند.؛ البته دولت اصلاحات کمتر این کار را کرد، کیهان روزنامه ای است که حزبی و دولتی نیست.

وی افزود: با جرات می‌گویم شما هیچ پرونده بزرگ فساد اقتصادی را نمی توانید نام ببرید که قبل از قوه قضائیه؛ کیهان به آن نپرداخته باشد.

به گزارش فارس؛ شریعتمداری ادامه داد: دوران احمدی نژاد خدمات بسیاری انجام شد، کارهایی کرد که در هیچ دولتی انجام نشده بود اما انحراف وی از موقعی شروع شد که راه و منش اصلاح طلبان و کارگزاران را دنبال کرد و از آن موقعی که خط عوض کرد مورد حمایت قرار نگرفت و کیهان اولین جایی بود که در این رابطه دست به قلم نقد برد.

وی خاطرنشان کرد: ما از مدتها پیش گفتیم برجام انگونه که ما می خواهیم نخواهد شد ولی برجام به همراه توصیه های الزامی ۹ گانه رهبری قانونی و قابل حمایت است.

شریعتمداری افزود: یکی دیگر از راه های نفوذ بیرون راندن نیروهای انقلابی از صحنه است و ما بشدت در مقابل کسانی که بخواهند با الفاظی مانند تندرو و افراطی نیروهای انقلابی را از صحنه به در کنند، می‌ایستیم.

وی افزود: آمریکا بدنبال نفوذ در کانون‌های تصمیم گیری و تصمیم سازیست و یکی از راه‌های نفوذ،شکارمیانجی است.

  انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =