آیا زیباکلام از پایتخت نشینان وکالت گرفته است؟/ نادیده گرفتن خون های آلوده یا رسمیت اسرائیل

چاپ بنرهایی که نشان دهنده اقدام گذشت ناپذیر فرانسوی هاست بهتر است که ادامه راه مبارزه با استکبار در کف خیابان های پایتخت بحساب می آید یا بهتر بود که سخنی مبنی بر"زیباکلام: اسرائیل را به رسمیت می‌شناسم " چاپ شود تا شاید مقبول ریزه خواران بیافتد.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، روند رو به رشد نامه های درباری به اصطلاح نقادی امروزی استاد دانشگاه، آقای زیباکلام موجبات سرگرمی برخی را فراهم کرده است.جدای از لحن نامه ایشان به جناب قالیباف، ذکر چند نکته در رابطه با محتوای این نامه جای تامل دارد.

۱٫  طبق وظایف محوله به شهرداری های کشور، بخش فرهنگی نیز در آن نادیده گرفته نشده است.،این همان موضوعی است که آقای زیبا کلام از آن چشم پوشی کرده اند.

۲٫   با توجه به قاعده عدم جدایی دین از سیاست باید پاسخ داد که طبق فرمایش رهبری مبارزه با استکبار بعد از توافق هم ادامه خواهد داشت از این رو چاپ بنرهایی که نشان دهنده اقدام زشت و گذشت ناپذیر فرانسوی هاست نه تنها خرج پول بیت المال توسط نهادی مثل شهرداری در عرصه سیاست نیست بلکه ادامه راه مبارزه با استکبار کف خیابان های پایتخت است. البته شاید بهتر بود که سخنی مبنی بر"زیباکلام: اسرائیل را به رسمیت می‌شناسم " یا اینکه " زیباکلام :من معتقدم که ایران مدیون دو نفر است؛ یکی شمشیر آقا محمد خان و دیگری چکمه رضا خان"در بنر های سطح شهر چاپ می شد که مایه مباهات است.

۳٫  رنگ قرمز خون های آلوده ای که از همین فرانسه به کشورمان آمد در ذهن تمام مردم کشورمان نقشی زد که سالهای سال تاروپودش از بین نخواهد رفت هر چند که شاید چشم پوشی شما از این مهم و تبرئه کردن جناب فابیوس واجب تر به نظر بیاید.البته اظهارت این چنینی شما امثالهم زیاد دارد.

۴٫   شاید سوال شما مبنی برا اینکه چرا شهرداری تهران به مسئله ای همچون سیاست وارد شده است؟ همانند موضوع مرغ و تخم مرغ باشد چرا که اظهارنظر های شما در مسائل اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی، فرهنگی و ... هم جای تامل دارد! زیرا جستجوی های گوگول هم می نویسد " صادق زیباکلام مفرد دارای دکترای علوم سیاسی از دانشگاه برادفورد است" نه چیز دیگری.

۵٫   البته باید یادآور شد که جناب استاد در سن ۶۷ سالگی حق دارند از اطلاعات روز بهره مند نباشند چراکه  طبق برآورد مرکز آمار ایران، تعداد شهرنشینان تهرانی در پایان سال ۹۳ به بیش از ۱۱ میلیون و ۶۹۰ هزار نفر  رسید و احتمالا در انتهای سال ۹۵ به مرز ۱۲ میلیون نفر می رسد که با اظهار نظر " نمی دانم آیا ۱۳ میلیون مردم تهران کی به جنابعالی وکالت دادند" تفاوت چند میلیونی دارد که حتی اتوبوس های تندرو تجریش –راه آهن هم توان جا دادن در خود را ندارند.

۶٫    حمایت از دولت یازدهم و طعنه انتخاباتی جناب استاد یاد یک بام و دو هوای جوانان عاشق را به ذهن می آورد زیرا فروردین ماه بود که گفتید: روحانی و کواکبیان هریک بیش از ۲ میلیون رای ندارند ودر صورت کاندیداتوری این افراد آنها در انتخابات رای نخواهند آورد، آقای روحانی در صورت کاندیداتوری حداکثر ۲ میلیون رای و آقای کواکبیان حدکثر یک میلیون رای خواهند داشت.

۷٫   و اما در کلام آخر به ذهنم آمد که چرا استاد رای یک بار نظر عوام ر در مورد اظهاراتشان جویا نمی شوند شاید فرجی حاصل شد.

انتهای پیام/*

 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =