مراسم تجلیل از بسیجیان برتر شهرستان پیشوا در سال ۹۲ با حضور امام جمعه شهرستان پیشوا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه شهرستان پیشوا در میان بسیجیان شهرستان پیشوا گفت : بسیج یک تشکل معنوی الهی و شجره طیبه ای است که ریشه درعمق دین و ایمان ما دارد.

تجلیل از بسیجیان پیشوا

وی با بیان این که اولین پدیده انقلابی بعد از پیروزی انقلاب تشکیل سپاه و بسیج بود اظهار داشت : البته بسیج به معنای واقعی و عام آن با انقلاب و همزمان با حرکت مردم بوجود آمد ولی به شکل سازمانی بسیج بعد از تشکیل سپاه پاسداران تشکیل شد.

امام جمعه شهرستان پیشوا در خصوص اهمیت بسیج تاکید کرد : بسیج امید نظام جمهوری اسلامی ، ولی فقیه و ملت ایران است و اهمیت بسیج فراتر از سایر ارگان های نظام ست.

وی افزود :همه ارگان ها ، نهادها و نیروهای نظامی عزیز ، مهم و لازم هستند و جایگاه خاص خود را دارند اما بسیج فراتر از همه آن هاست.

حجت الاسلام رحمتی نیا ادامه داد : هیچ ارتش و ارگانی نمی تواند جای بسیج را بگیرد و حتی سپاه پاسداران نیز نمی تواند جای بسیج را بگیرد.

تجلیل از بسیجیان پیشوا

امام جمعه پیشوا تصریح کرد: بسیج در عین حال که یک تشکل نظامی و اداری است اما یک تشکل مردمی است و وابستگی به مردم و بدنه کشور دارد.

وی افزود: همه بدنه کشور در تشکل بسیج سهیم هستند و ارتش، سپاه و ادارات جمهوری اسلامی بسیجی هستند و این خیلی ارزشمند است.

حجت الاسلام رحمتی نیا با بیان این که حلقه های صالحین که مقام معظم رهبری به بسیج واگذار کرده است دلیل بر عظمت و اهمیت بسیج دارد، تاکید کرد: مهم ترین کار ائمه جماعات و طلبه های حوزه های علمیه کاری است که در حلقه های صالحین صورت می گیرد و این کار را مقام معظم رهبری به بسیج واگذار کرده اند که این نشان دهنده جایگاه بسیج است.

امام جمعه پیشوا گفت: امیدواریم با کمک مسئولین حلقه های صالحین پیشوا را به الگویی برای کشور تبدیل کنیم و من این آمادگی را در بسیجیان پیشوا می بینم.

وی افزود: بهترین خدمت به نظام و بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن حلقه های صالحین و جذب جوانان و نوجوانان در مسجد است.

امام جمعه پیشوا خطاب به نیروهای بسیجی شهرستان پیشوا اظهار داشت : شما بسیجیان قدر خود را بدانید و بسیجی بودن خود را ساده نگیرید و در این راه تلاش کنید.

تجلیل از بسیجیان پیشوا

بنابراین گزارش در ابتدای این مراسم سرهنگ حسن درویشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در سخنانی گزارشی از عملکرد ناحیه پیشوا در سال ۹۲ را تشریح کرد.

در پایان این مراسم از بسیجیان نمونه شهرستان پیشوا با اهداء لوح سپاس و هدایائی قدردانی شد.  در این مراسم حجت الاسلام  رحمتی نیا امام جمعه پیشوا، حجت الاسلام باقر تاجیک مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پیشوا، سید جمال جلیلی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری پیشوا،سرهنگ آدینه وند فرمانده انتظامی شهرستان و اعضای شورای شهر پیشوا حضور داشتند.   تجلیل از بسیجیان پیشواتجلیل از بسیجیان پیشواتجلیل از بسیجیان پیشوا انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =