فرماندار شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه متاسفانه اعتراضات عمومی اعضای تعاونی ها بالا است، از نحوه عمل تعاونی ها به شدت انتقاد و تصریح کرد: مهمترین هدفی که در این پروژه دنبال می شود، مدیریت زمان و تامین آرامش روانی اعضا است.

به گزارش پایگاه خبری  آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، “ابوالقاسم مهری” در جلسه شورای تامین مسکن شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: شورای تامین مسکن که از ساختارها و ظرفیت های قانونی شکل گرفته، مرجع همه تصمیم گیری های حوزه مسکن مهر است تا تمامی تصمیمات تعاونی ها به آن واصل شده و از بروز اختلافات جلوگیری شود.

وی خواستار ایجاد برنامه زمان بندی برای پرداخت باقی مانده آورده نقدی اعضای تعاونی ها و تحویل واحدها شد و افزود: با ایجاد کمیته نظارت بر قیمتگذاری تعاونی ها، به زودی باید تمامی قیمت های تمام شده کارشناسی و شفاف شوند.

مهری با بیان اینکه متاسفانه اعتراضات عمومی اعضای تعاونی ها بالا است، از نحوه عمل تعاونی ها به شدت انتقاد و تصریح کرد: مهمترین هدفی که در این پروژه دنبال می شود، مدیریت زمان و تامین آرامش روانی اعضا است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه همچنین با ابراز نارضایتی از برخی دوباره کاری ها و حتی چندباره کاری ها در پروژه های مسکن مهر، خواستار خدمات رسانی دستگاه های آب، برق، گاز و مخابرات به سایت “غرقابدره” شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه گفت: بحمدالله امروز دولت “تدبیر و امید” با جدیت تمام در عرصه مسکن مهر ورود کرده و از این پروژه عظیم ملی به خوبی حمایت می کند.

در این جلسه رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، معاون برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری، شهردار، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسؤول اتحادیه مسکن مهر شهرستان به بیان دیدگاه ها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند.

در این جلسه و با رأی اکثریت اعضا، اداره راه و شهرسازی به عنوان مسؤول دبیرخانه شورای مسکن انتخاب شد و کمیته نظارت بر قیمتگذاری تعاونی های مسکن مهر شهرستان با معرفی اعضا شکل گرفت.

۱۲ تعاونی در قالب پروژه های مسکن مهر در شهرستان فیروزکوه فعال اند که احداث هزار و ۴۳۱ واحد مسکونی را بر عهده دارند.  انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =