اتهام جدید کارلوس کی‌روش + عکس

این تصویر را امیرحسین خیرخواه از لحظه خروج کارلوس کروش از ورزشگاه السد قطر در لحظات پایانی بازی امیدهای ایران و قطر شکار کرده است ، لحظه لبخندهای کارلوس کروش در زمان خداحافظی!

به گزارش تهران نیوز ، بعد از بازی تیم ملی امید ایران و سوریه ، سرمربی پرتغالی که برای دیدن و زیر نظر داشتن تیم امید از لیسبون به دوحه آمده بود و داشت بازیکنان نسل آینده تیم ملی ایران را می دید ، متهم شد که بعد از گل های ایران نخندیده و به هوا نپریده پس دلش با تیم ملی نیست. اتفاقی که سبب شد تا نزدیکان به او در کادرفنی تیم ملی و رسانه ها اسنادی رو کنند که او حتی بعد از گل های مهم تیم ملی در مسیر جام جهانی هم هیچ وقت از کوره در نرفته و خوشحالی نکرده است. این بار و بعد از بازی ایران و قطر ، عکاس ایرانی حاضر در دوجه یعنی امیرحسین خیرخواه عکس های از لبخند او در زمان خداحافظی از مهمانان جایگاه ویژه قطر که شامل مربیان خارجی شاغل در فوتبال این کشور می شدند ، لبخندی به لب دارد و گفته شده این عکس دقایقی بعد از گل تیم ملی امید ایران به قطر است. این عکس را روزنامه همشهری ورزشی تیتر کرده و برایش تیتر زده:«پس چرا این بار می خندید» تیتری که به نظر می رسد از شوخی معروف عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ گرفته شده که تا کسی می خندد ، رو به او با خنده می گوید:«پس چرا می خند!»
Keyrosh
منبع: خبرآنلاین
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • cr7 ۱۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
    وای خدا وای خدا کجا زندگی میکنم تو چ کشوری ک ی حربی میارن با التماس بعد حتی اون ادم اختیار خندشم نداره و با ی باخت تیم بلید بزنه توسره خودش. کیروش انقد توسره خودش زده تو سرخودش ونخندیده ک بخاطر تیم دشمنش نمیتونه گریه کنه لعنت بشما ک این خبرو زدین