اجازه رخنه دشمن را نخواهیم داد

معاون هماهنگ کننده سپاه استان تهران گفت:عده ای می خواهند بسیج را حزبی کنند اما بصیرت بسیج هیچگاه اجازه رخنه دشمن را در نهاد بسیج نخواهد داد، بسیجیان ما اهل جهاد و راستگویی و درستی هستند و هیچ حزبی در میان آن ها راه ندارد و یک دست هستند.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، به نقل از خبرنگار رباط نیوز، سرهنگ عبدالرضا زنگنه، معاون هماهنگ کننده سپاه استان تهران روز گذشته در همایش شکوه ایستادگی در سپاه شهرستان رباط کریم ابراز کرد: احترام به خانواده معظم شهدا و بزرگان دینی برای مردم عاقبت بخیری خواهد آورد.
وی افزود: مبادا به لباس بزرگان دینی بی احترامی شود، امروز دشمن می خواهد میان نهادهای دینی و بزرگان اختلاف افکنی کند، این یک فتنه ای بزرگ است. وی با اشاره به حضور میلیونی زائران حسینی(ع)در عتبات عالیات، تصریح کرد: این حضور پرشور فقط برای گریه کردن بر مزار امام حسین(ع) نیست، این ها باید به درک واقعی از اسلام برسند و در زندگی بصیر باشند. معاون هماهنگ کننده سپاه استان تهران ادامه داد: بسیجیان باید در جهاد علمی تلاش کنند، اقتدار باید در میان بسیجیان به چشم بخورد و همواره در صنعت علمی نشانی از رد پای بسیجیان باشد، امروز بسیج گام های بزرگی را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نهاده است. وی با اشاره به پروژه نفوذ دشمنان انقلاب اسلامی، بر هوشیاری مسئولان کشور تأکید کرد و گفت: باید مراقب نفوذ فرهنگی باشیم، نباید گذاشت دشمن بدنه جوانان ما رخنه کند که این خود خطری بسیار بزرگ برای کشور به شمار می آید. زنگنه در ادامه بر توانمندی های بسیج در اعصار گوناگون تأکید کرد و افزود: بسیجیان نباید از سرزنش نااهلان هراس داشته باشند، عده ای می خواهند بسیج را حزبی کنند اما بصیرت بسیج هیچگاه اجازه رخنه دشمن را در نهاد بسیج نخواهد داد، بسیجیان ما اهل جهاد و راستگویی و درستی هستند و هیچ حزبی در میان آن ها راه ندارد و یک دست هستند. معاون هماهنگ کننده سپاه استان تهران درادامه خاطرنشان کرد: امروز رزمندگان ما در خط مقدم دنیا مشغول پاسداری از ارزش های اسلامی هستند، دشمن با ماهواره و سایت ها می خواهد ما را از پای در آورد اما بسیج واژه ای شکست ناپذیر در برابر تمام قدرتهای دنیا است. علی بیگی،فرماندار شهرستان رباط کریم نیز در ادامه این همایش، بسیج را گنچ بی انتهایی دانست که یاور انقلاب در تمام اعصار بوده و اظهار کرد: بسیج امروز در تمام زمینه ها ظهورو بروز کرده و به مرتبه بالایی از رشد رسیده، لازم است که از این نهاد پاک و تلاشگر حمایت شود. وی افزود: بسیجی ها مردانی سخت کوش و از دیار نه گفتن به دشواری ها هستند، این مردان هر امر ناممکنی را ممکن می سازند. فرماندار شهرستان رباط کریم ادامه داد: بسیجی ها اهل ایثار و از خودگذشتگی هستند، بسیجی منافع مردم و جامعه را بر علایق شخصی خود ترجیح می دهد و از منافع مشروع خود می گذرد. وی بیان کرد: تفکربسیج بر مبنای تحمل سختی ها و دشواری ها است،اهل جدیت در کار هستند و سختی را برای خود نعمتی از سوی خدای متعال می دانند چرا که تفکر این گروه از مردم مبتی بر جهاد در راه خدا است. بیگی تأکید کرد: بسیج اهل بی نشانی است و با ریاکاری سر سازگاری ندارد، بسیج اهل مبارزه با سختی ها و تحریم ها است و در این راه میدان نبرد را خالی نخواهد کرد. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =