اجرای طرح هادی روستائی در پردیس کلید خورده است

رئیس بنیاد مسکن شهرستان پردیس گفت: طرح هادی روستائی همانند کل روستاهای استان تهران برای روستاهای شهرستان پردیس هم طراحی شده است و اجرای آن در این شهرستان هم آغاز شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، دبیری رئیس بنیاد مسکن شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگارپردیس خبر در مورد اجرای طرح هادی روستائی در شهرستان پردیس گفت: روستاهای پردیس از جمله مناطقی هستند که نیاز شدیدی به ساماندهی دارند، متاسفانه تا قبل از استقرار بنیاد مسکن در پردیس وضعیت زیر ساخت ها در این شهرستان مطلوب و مساعد نبود . رئیس بنیاد مسکن شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: طرح هادی روستائی همانند کل روستاهای استان تهران برای روستاهای شهرستان پردیس هم طراحی شده است و تمامی روستاها در مجموع تمامی روستاهای استان تهران از مزیت طرح هادی روستائی برخوردار می باشند . دبیری با تاکید براینکه بر اساس اجرای طرح هادی روستائی در روستاهای شهرستان پردیس می توانیم اعتبار دولتی برای تقویت زیر ساخت ها در این شهرستان بگیریم، اضافه کرد: اجرای طرح هادی روستائی در روستاهای پردیس هم آغاز شده است، اداره بنیاد مسکن شهرستان هم اکنون در حال اجرای این سیاست است . رئیس بنیاد مسکن شهرستان پردیس با اشاره به این موضوع که اسفالت معابر و پیاده راه سازی و جدول گذاری ها در معابر و میادین اصلی و رسیدگی به شبکه عمومی پردیس از جمله کار ها و برنامه هایی است که در مسیر اجرای طرح هادی روستائی در حال انجام است، اظهار داشت: طرح هادی در روستاهای پردیس از استحکام بناها گرفته تا تقویت زیرساخت ها در روستاهای پردیس در حال اجراست.
رضا خدادادی بخشدار بومهن چندی پیش در خصوص بازدید اعضای گروه کارشناسی طرح های هادی روستایی از شهرستان پردیس به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفته بود: به منظور توسعه در حوزه روستایی و ایجاد یک حوزه منطقه ای در روستاها و به لحاظ افق ده ساله ای که در طرحهای هادی روستایی به منظور توسعه و رشد و گسترش روستایی دیده می شود بخشی از طرح هادی روستایی در دست بررسی بود. وی ادامه داد: در هفته گذشته با دعوت از اعضای گروه کارشناسی طرح های هادی استان تهران از منطقه و روستای باغ کمیش بازدید داشته و از نزدیک به این روستا واقف شدند. بخشددار بومهن تاکید کرد: این بازدید کنندگان به نوعی در بررسی طرح هادی روستا که یک افق ده ساله ای را برای روستاهای مادر بر خواهد داشت از نزدیک شاهد روستا بودند و مسائل و مشکلات روستا را دیدند و امیدواریم بتوانیم با نظر کارشناسی در آینده نزدیک با نگرش طرح هادی و با ازدیاد طرح های هادی روستایی بتوانیم یک افقی را در روستا ترسیم بکنیم. خدادادی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در بحث ماندگاری روستا و مهاجرت معکوس از شهر به روستا و رشد و توسعه و اشتغال زایی و اقصاد مقاومتی در روستا گام موثری را برداشته باشیم. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =