اجرای نمایش‌های سیرک ستاره ایرانیان + تصاویر

بنیانگزار سیرک بدون حیوانات در ایران گفت: سیرک ستاره ایرانیان با هدف ایجاد نشاط و شادابی بیشتر در بین شهروندان و بهبود جاذبه تفریحی شهر کهریزک میهمان مردم این شهر شده است.

به گزارش تهران نیوز به نقل از باقرشهرنیوز اجرای برنامه های متوع سیرک ستاره ایرانیان که از هفته گذشته به همت معاونت فرهنگی شهرداری کهریزک میهمان مردم خون گرم کهریزک شده است، تا فردا چهارشنبه ۱۶ دی ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی تختی ادامه دارد.
بهداد سلطانیان تهیه کننده سیرک ستاره ایرانیان در گفت و گو با خبرنگار باقرشهرنیوزگفت: در ابتدا قرار بود گروه سیرک ایرانیان در هفته وحدت مهمان مردم کهریزک باشد که متاسفانه هماهنگی های لازمه مدتی به تاخیر افتاد و ما از هفته گذشته در خدمت مردم خونگرم کهریزک بوده ایم. سلطانیان افزود: هدف از پذیرش دعوت شهرداری و شورای اسلامی کهریزک و فعالیت در این شهر، ایجاد نشاط و شادابی بیشتر در بین شهروندان و فراهم آوردن شرایط و جاذبه تفریحی مناسب جهت حضور مردم سایر مناطق استان تهران به شهر کهریزک بود. وی با اشاره به استقبال پرشور مردم کهریزک نیز اظهار داشت: خوشبختانه طی ۵ شب گذشته که در کهریزک مستقر بوده ایم با استقبال کم نظیر و پرشوری از سوی مردم هنر دوست این منطقه مواجه شده و با اینکه شب های گذشته هوا بسیار سرد بود اما بازهم مردم کهریزک ما را تنها نگذاشته واستقبال پرشوری از برنامه های ما داشتند. تهیه کننده سیرک ستاره ایرانیان ضمن تشکر ویژه از مهندس عربی شهردار کهریزک و آقای یوسفی مسئول فرهنگی شهرداری افزود: لازم است تا از زحمات مهندس عربی و آقای یوسفی تشکر ویژه ای داشته باشم که تمام همکاری ها و مساعدت های لازم جهت بهتر برگزار شدن این مراسم را با گروه ما داشته اند. بنیانگذار سیرک بدون حیوانات در ایران گفت: شهروندان می توانند از ساعت ۱۸ تا ۲۲ و در ۲ سانس ۲ ساعته، اوقات شاد و پرهیجانی را همراه با اعضای خانواده در این مجموعه تفریحی سپری کنند. سلطانیان در مورد تیم اجرایی سیرک ستاره ایرانیان در کهریزک نیز به باقرشهرنیوز گفت: مدیریت سیرک به عهده استادمحمد داوری قهرمان کنگ فو جهان است و اعضای دیگر گروه هم آقایان محمد امین اصغری، احسان عاطفی نژاد و آرتین نجفی هستند که هریک آیتم های شاد و مهیجی را برای شهروندان و خانواده های کهریزک اجرا می کنند. وی افزود: این سیرک از سال ۹۲ با توجه به فتوای مراجع در خصوص حرام اعلام کردن حیوان‌آزاری در سیرک‌ها آغاز به کار کرد. بنیان گذار سیرک بدون حیوانات در پایان با بیان اینکه در سیرک‌های مختلف با بریدن دندان شیرها و پاشیدن اسپری به چشمان خرس‌ها و گرسنه نگه داشتن حیوانات به آن‌ها آزار می رسانند، اظهار داشت: از تمام مردم عزیز ایران خواستارم تا با توجه به حیوان آزاری هایی که در این گونه سیرک ها اتفاق می افتد و همچنین بیان صریح خداوند در قرآن پیرامون اینکه حیوانات هم به اندازه انسان ها در نزد پروردگار اهمیت دارند، از حضور در این سیرک ها اجتناب کرده و با حضور در سیرک های بدون حیوان، هنرمندان این مرز و بوم را حمایت بیشتری نمائید.   DSC_0620   DSC_0635   DSC_0668   DSC_0671   DSC_0679   DSC_0689   DSC_0698   DSC_0711   DSC_0708   DSC_0714   DSC_0722   انتهای پیام/*

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =