اجرای پروژه مجموعه گلخانه شهرداری شهرصالحیه

شهردار شهرصالحیه در ارتباط با احداث مجموعه گلخانه شهرداری صالحیه، گفت: این مجموعه در مساحتی بالغ بر ۴ هزار مترمربع با روند پیشرفت مناسبی در دست ساخت قرار دارد.

علیرضا قربانی ، شهردار شهر صالحیه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با احداث مجموعه گلخانه شهرداری صالحیه، اظهار داشت: این مجموعه در مساحتی بالغ بر ۴ هزار مترمربع با روند پیشرفت مناسبی در دست ساخت قرار دارد.

وی با تاکید بر اهمیت فرش گل‌های فصلی و متناسب با اقلیم محیط در عرصه‌های عمومی، گفت: مجموعه گلخانه شهرداری شهرصالحیه در راستای پرورش گل‌های آپارتمانی، فصلی، دائمی و همچنین درختچه‌های زینتی احداث خواهد شد.

شهردار شهر صالحیه در ادامه به جزئیات اجرای پروژه مجموعه گلخانه شهرداری شهرصالحیه اشاره کرد و افزود: در مجموعه مذکور پنج سالن مجزا به‌منظور تولید محصولات سبز فعالیت می‌کنند و بر طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته، دورنمای خوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال متصور است. وی با بیان این‌که مجموعه گلخانه شهرداری در محدوده 30 متری ولی‌عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف قرار دارد، تصریح کرد: این مجموعه هم اکنون به پیشرفت ۲۰ درصدی رسیده است و با توجه به روند خوب پیشرفت پروژه بهره‌برداری آن در آینده‌ای نه چندان دور انجام می‌شود.

شهردار شهر صالحیه همچنین با اشاره به جدول‌گذاری محور 30 متری ولی‌عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف به سمت آرامستان بهشت فاطمه سلام‌الله علیها، گفت: این فعالیت که به جهت تکمیل دسترسی سی متری ولی عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف و همچنین اتصال به سی متری قشارقوی انجام می گیرد که در طول ۳۰۰ متر به پایان خواهد رسید.

وی در پایان باتوجه به جزئیات اجرای پروژه امتداد 30 متری ولی عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف به محدوده آرامستان بهشت فاطمه سلام‌الله علیها، افزود: پروژه مذکور شامل اجرای بخشی از روکش آسفالت نیز خواهد بود که ۲۵۰ متر مربع را در بر می‌گیرد. انتهای پیام/*

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =