رییس شورای اسلامی شهر بومهن از احداث زمین چمن این شهر در سال آینده و در مجموعه ورزشی امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از پردیس خبر؛ محمد اسماعیل اقتداری رییس شورای اسلامی شهر بومهن در حاشیه رقابت تیمهای پیشکسوتان استقلال تهران و شهرداری بومهن و در جمع خبرنگاران گفت: حضور بزرگان فوتبال در شهر بومهن باعث می شود که انگیزه ای بین جوانان بوجود بیاد که بیشتر تمایل به ورزش داشته باشند.

وی افزود: با توجه به قدمتی که فوتبال در شهر بومهن دارد و بزرگان در این شهر حضور دارند تجربیات بسیار زیادی در این شهر وجود دارد.

اقتداری ادامه داد: ما میتوانیم از این ظرفیت ها استفاده بکنیم و امیدوارم بتوانیم تیم جوانان و تیم پایه فوتبال را در شهر بومهن راه اندازی بکنیم.

رییس شورای اسلامی شهر بومهن حمایت همه مسولین را از نیازهای این تصمیم برشمرده و یاد آور شد: شورا و شهرداری همیشه حامی ورزش در منطقه بوده و امروز هم این را ثابت کرد.

وی اذعان کرد: در برنامه های آینده مان حتماً از تیم های بزرگ کشور استفاده می کنیم و انشالله که بتوانیم نقش ورزش را در شهر بومهن پررنگ کنیم.

اقتداری تاکید کرد: برنامه ای که ما در پیش داریم زمین چمن ورزشگاه امام رضا (ع) است که این حتماً در بودجه سال آینده خواهیم دید.

رییس شورای اسلامی شهر بومهن خاطر نشان کرد: در سال آینده زمین چمنی که در خور شان و شخصیت مردم شهر بومهن باشد را در این مکان احداث می کنیم.

وی اظهار کرد: امیدواریم که بتوانیم اینجا بستری را آماده بکنیم که تیم های مطرح شهر تهران بتوانند کمپ هایشان را در این منطقه برگزار بکنند.

اقتداری با اشاره به مسافت بومهن با تهران و آب و هوای مناسب آن یاد آور شد: اینجا می تواند کمپینگ مناسبی برای تیم های بزرگ باشد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =