تأکید بر اجرای طرح احداث سرای محله در قرچک

مسئولان شهرستان قرچک در جلسه ساماندهی و توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی شهرستان قرچک بر اجرای طرح احداث سرای محله تأکید کردند.

به گزارش « تهران نیوز » ؛ جلسه ساماندهی و توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی شهرستان قرچک با حضور مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری و دیگر اعضای جلسه با دستور کار ارائه گزارش از روند انجام مطالعات بافت های ناکارآمد و هماهنگی در خصوص اجرای طرح‌   های پیش بینی شده در مطالعات از جمله احداث سه سرای محله در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار در این جلسه گفت: باید در مناطق و شهرهایی همچون قرچک که مهاجرپذیر هستند و پدیده سرریزجمعیت در آن وجود دارد، سکونتگاههای غیررسمی مغفول نشوند و برای ساماندهی و توانمندسازی آنها برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

تهران نیوز

زینت بخش افزود: ارائه طرح های علمی و عملی و پیش بینی اعتبارات لازم برای توانمندسازی این مناطق باید در دستور کار مدیران و مسئولان شهرستانی قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار برنامه ریزی و همفکری مدیران دستگاههای اجرایی، شهرداری و اعضای شوراهای اسلامی شهرها برای مقابله جدی با معضل حاشیه نشینی در شهرها شد.

در ادامه جلسه نیز هر یک از اعضا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =