معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران گفت: احداث مترو از اولویت های سال آینده در شهرستان اسلامشهر است و قرارداد های اولیه نیز در این خصوص با شرکت مترو بسته شده است و این طرح سال آینده به اجرا در خواهد آمد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ نعمت الله ترکی در خصوص افتتاح پروژه های جدید در شهرستان اسلامشهر اظهار کرد: احداث دو مدرسه 12 و 15 کلاسه در شهرک واوان، بهره برداری از باغ 140 هکتاری با آبیاری تحت فشار، ایجاد جایگاه سوخت برآوند، افتتاح ایستگاه صدور کارت هوشمند ملی و افتتاح کارخانه صنعتی تولیدی در شهرک صنعتی چهاردانگه از مهم ترین عملیات های انجام شده ای بودند که در طی روز های اخیر در شهرستان اسلامشهر بهره برداری شدند.

وی تصریح کرد: در خصوص فعالیت های عمرانی در شهرستان اسلامشهر پیگیر پیشرفت و ساخت و ساز در زمینه های مختلف هستیم و هم اکنون نیز احداث متروی شهرستان اسلامشهر را در اولویت کاری برنامه های سال آینده شهرستان قرار داده ایم و قرارداد این طرح نیز با شرکت مترو بسته شده است و عملیات اجرایی آن نیز در سال اینده آغاز خوهد شد. معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر برنامه احداث متروی شهرستان پروژه ساماندهی فاضلاب شهری و اجرای کمربندی شمالی نیز از دیگر طرح های عمرانی شهرستان اسلامشهر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =