قائم مقام شهردار منطقه 20 تهران از احداث و بهره برداری 6 بوستان و 2 زمین چمن مصنوعی در محدوده روستاهای این منطقه جنوبی خبرداد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ اصغر عطائی با اشاره به این خبر گفت: بوستان روستاهای طالب آباد، محمودآباد و قمی آباد در حالی به بهره برداری رسیده و در اختیار ساکنان محلی قرار گرفته است که بوستان روستاهای اسلام آباد، زمان آباد و غنی آباد نیز در حال احداث است.

عطائی توسعه فضاهای ورزشی، فرهنگی و عمومی در محدوده حریم و روستاهای این منطقه را از اولویت های مدیریت شهری در سال جاری برشمرد و افزود: با بهره برداری از زمین چمن مصنوعی در روستاهای طالب آباد و محمود آباد که همزمان با ایام مبارک دهه فجر انجام شد، در حال حاضر 7 فضای ورزشی شامل سوله و زمین چمن در روستاهای محدوده حریم شهر تهران فعال است.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات به روستاهای خارج از محدوده از وظایف محوله شهرداری منطقه 20 نیست تصریح کرد: مدیریت شهری منطقه 20 به منظور برخورداری ساکنان محدوده حریم از حقوق شهروندی تمامی فعالیت های مستمر و روزانه اعم از رفت و روب، پاکسازی انهار، زیباسازی، بهسازی معابر، توسعه زیرساخت های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی را در این محدوده اجرا می کند تا زمینه آسایش و رفاه ساکنان فراهم شود.

قائم مقام شهردار منطقه 20 در پایان افزود: منطقه 20 به عنوان جنوبی ترین منطقه پایتخت دارای 7 ناحیه است که ناحیه 7 و بخشی از ناحیه 6 این منطقه در محدوده حریم شهر تهران قرار گرفته است و شامل 14 روستای غنی آباد، اسلام آباد، زمان آباد، محمودآباد، قاسم آباد، عباس آباد، گل تپه، نجم آباد، چالطرخان، قمی آباد، مقیم آباد، طالب آباد، غنی آباد وکریم آباد است.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =