به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری ششمين طرح ملي بوي سيب با حضور دكتر مهدي اخوان، دبير شوراي عالي فضاي مجازي و رئيس مركز ملي فضاي مجازي كشور و دكتر صوفي معاون محترم صداي رسانه ملي، مسئولين و متصديان فرهنگي كشور و نهادهاي مشاركت كننده  به كار خود پايان داد.

ششمين طرح ملي بوي سيب در تالار شيخ صدوق واقع در ضلع جنوبي آستان مقدس حضرت عبدالعظيم حسني (ع) ساعت 14 ميزبان همه علاقمندان و فعالان عرصه فرهنگ و هنر عاشورايي در فضاي مجازي بود.

در این مراسم نفرات برتر ششمین طرح ملی بوی سیب معرفی شدند.

حجت الاسلام لطفی نیاسر در سخنرانی خود در این مراسم هدف این طرح را گسترش فرهنگ و آئین حسینی دانست.

مدیر رادیو معارف گفت: حضور ما در فضای مجازی باید برای یافتن مسیر درست باشد. فضای مجازی نباید فقط مکانی برای نوشتن و ابراز احساسات و دلتنگی های ما باشد بلکه باید بخشی از تعقل ها به آن انتقال پیدا کند.

وی افزود : در فضای مجازی باید همه با حرکت احساسی و حرکت عقلی این مسیر را که ادامه حرکت امام سجاد(ع) و حضرت زینب می باشد ، بپیمائیم.

وی همچنین اظهار داشت: در فضای مجازی هستند انسان هایی که تشنه فراگیری معارف اهل باشند . ما باید با انتقال آرامش به این فضا ضمن خنثی کردن طرح دشمنانی که به دنبال از بین بردن وحدت هستند ، معارف عظیم اهل بیت را گسترش دهیم . باید قرار های بیشتری برای افزایش اتحاد خود برگزار کنیم. قرار های خود را در اماکنی مانند شبکه های اجتماعی گذاشته و با تقویت دانش و معلومات خود به مقابله با دشمن بپردازیم.

حجت الاسلام لطفی نیاسر در آخر سخنرانی خود گفت : در این طرح حدود 2000 اثر توسط داوران رصد شد که از میان آنها 72 اثر در مرحله اول و در مرحله نهایی 40 اثر انتخاب شد که به 10 اثر جایزه سفر به کربلای معلی اهدا خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =