ترکی از راه اندازی سامانه هوشمند الکترونیکی کاریابی در پایتخت خبرداد.

نعمت الله ترکی، معاون برنامه ریزی استانداری تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی آفتاب ری در خصوص راه اندازی سامانه الکترونیکی کاریابی در پایتخت،گفت:افراد قبلا نگران بودند و نمی دانستند برای کار به کجا مراجعه کنند اما با راه اندازی این سامانه این مهم رفع خواهد شد.

وی ادامه داد:مجوز این سامانه از  وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی گرفته شده لذا با راه اندازی آن افراد جویای کار می توانند مراجعه کنند .

ترکی  افزود:در این سیستم کارفرما در بخش های مختلف نظیر  صنعتی،کشاورزی و خدمات مشخصاتش را می دهد و .مشخص می کند چه نیرویی  نیاز دارند و افراد نیز به صورت الکترونیکی  ثبت نام می کنند و خود کارفرما و کارجو به صورت سیستمی به یکدیگر وصل می شوند .

وی با بیان اینکه استانداری تهران بر این موضوع   نظارت دارد،اظهار کرد:این سیستم موجب حذف  موسسه های کاریابی نمی شود بلکه آمارها  شفاف می شود.

معاون برنامه ریزی استانداری تهران تصریح کرد: این سیتم ظرفیت اشتغال و شناسنامه دقیق کار را نشان می دهد و از طرفی خود کارجو وقتی ثبت نام کرد تا تکلیفش مشخص نشود نمی تواند جای دیگری ثبت نام کند.

وی خاطرنشان کرد:از کلیه انجمن ها، موسسات و افرادی که در امر کاریابی فعال هستند دعوت می کنیم که به این مجموعه کمک نمایند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =