عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:دستگا ههای نظارتی در این موضوع شفاف نیستند و توپ را در زمین هم می ندازند واین نشان می دهد که پشت پرده باید خبرهایی باشد.

امیرعباس سلطانی، نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی درگفت و گو با خبرنگارپارلمانی آفتاب ری در خصوص نقل قول های افراد در مورد برخی از صحبت های جلسه کمیسیون انرژی مجلس با بابک زنجانی ، گفت :این نقل قول ها نمی تواند قطعی باشدو صرفا برداشت افراد است.

وی گفت : بابک زنجانی صراحتا گفت که من پول را پرداخت کردم و فیش پرداخت آن نیز وجود دارد.

images

این عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: وی ادعا کرد که مبلغ بسیار کلانی بابت این قضیه ضرر داده و شرکت نفت نیز هنوز این ضرر را به وی برنگردانده است.

سلطانی اظهار کرد:آقای زنجانی در جلسه ادعا داشت که مبلغی گرو گذاشته است، بخاطر تحریم ها شرکت هواپیمایی اش را در ترکیه تعطیل شده و ... و چون برای مملکت کار کرده ضرر داده است.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه وی نه تنها اعتقاد ندارد که بدهکار نیست بلکه اعتقاد دارد که باید ضرر وزیان نیز دریافت کند،افزود: مجموعا دستگا ههای نظارتی در این موضوع شفاف نیستند و توپ را در زمین هم می ندازند واین نشان می دهد که پشت پرده باید خبرهایی باشد.

وی با اشاره به اینکه این پرونده پیچیده است و نمی توان به راحتی در مورد آن قضاوت کرد،خاطرنشان کرد:کمیته و تحقیق و تفحص برای بررسی پرونده بابک زنجانی تشکیل شده است؛البته نتیجه قطعی در این مورد بدست نیامده  و  جلسات متعدد دیگری نیز  برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =