فرماندار پیشوا از اختصاص زمین مناسب جهت ایجاد فرهنگسرا در شهرستان پیشوا خبر داد و خواستار همکاری جهت ساخت و بهره برداری هرچه سریعتر این مجموعه شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضور در دفتر فرماندار شهرستان پیشوا با دکتر ملکوتی خواه دیدار کرد.

فرماندار پیشوا  ضمن خیر مقدم به مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنانی به بیان مسائل و مشکلات و نیازمندیهای جامعه هنری و ایجاد فضاهای فرهنگی و هنری شهرستان پیشوا پرداخت.

ملکوتی خواه تاکید کرد: حمایت از انجمن های فرهنگی هنری، هنرمندان، اصحاب فرهنگ و همچنین ارتقاء سطح برنامه های فرهنگی می بایست توانمندی های شهرستان جدی گرفته شود تا بتوانیم راه های جذب و شکوفایی جوانان شهرستان را فراهم کنیم

در این دیدار فرماندار از توسعه فرهنگی به عنوان یکی از اولویت های اصلی مسئولین شهرستان نام برد و بر ضرورت رفع موانع رشد و شکوفایی استعدادهای شهرستان در این شهرستان تأکید کرد.

وی از اختصاص زمین مناسب جهت ایجاد فرهنگسرا که نیاز ضروری شهرستان در حوزه فرهنگی و هنری می باشد ،خبر داد و خواستار همکاری جهت ساخت و بهره برداری هرچه سریعتر این مجموعه شد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =