ادامه دادن  یه گله جا به شرط حفظ کیفیت

تهیه کننده و مجری «یه گله جا» گفت: بنا داریم که این برنامه را ادامه دهیم منتها به شرط اینکه بتوانیم تغییرهای خوب، مفید و در جهت کیفیت و پیشرفت برنامه داشته باشیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،مجید قناد» مجری و تهیه کننده تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون  گفت: سری دوم این برنامه جمعه‌ها ساعت ۱۰ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. 

وی ادامه داد: بنا داریم که این برنامه را ادامه دهیم منتهی به شرط اینکه بتوانیم تغییرهای خوب، مفید و در جهت کیفیت و پیشرفت برنامه داشته باشیم.

این مجری کودک با اشاره به تغییرات سری جدید «یه گله جا» افزود: «تاتی» و «نانی» دو عروسک نوزادی هستند که به تازگی به برنامه ما آمده‌اند. آنها با وجود سن کمی که دارند، حرف‌های بزرگانه می‌زنند، همچنین دیگر شخصیت عروسکی آقا جلال هم یکی از شخصیت‌های جدید برنامه و صاحب ملک آنجاست. او مدام مراقب است که اشتباه نکنیم و اگر اشتباه کنیم ملک را از ما می‌گیرد، اما در نهایت به خاطر بچه‌ها این کار را نمی‌کند.

قناد در ادامه بیان داشت: مرتضی ضرابی در نقش کیمیاگر قصه ما است و به عبارتی مرا یاد نقش رضا ژیان در زمان‌های قدیم می‌اندازد. همچنین پریا و نیما هم مادر و پدر نوزادها هستند. همچنین در این سری از موسیقی بیشتر استفاده کردیم.  

وی درباره بازخوردهای این برنامه نزد مردم و به خصوص بچه‌ها گفت: استقبال بچه‌ها برایمان بسیار جالب است و جمعه‌ها جای خالی در استودیوی برنامه نداریم.

«یه گله جا» عنوان مجموعه برنامه ای است با اجرای مجید قناد که در شهرک سینمایی تولید شده. داستان این برنامه حول شخصیت عمو قناد می گردد و شخصیت های نمایشی چون «داداشی»، «مامان قندی»، «مچاله چرخی» و ... در آن به ایفای نقش می پردازند.

سلامتی، تندرستی و بهداشت خانواده محور اصلی برنامه شاد و مفرح «یه گله جا» است که با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه شده. مجید قناد، مسعود غزنچای مجری، مجید قناد و محسن مناجاتی تهیه کننده و ... از عوامل این برنامه کودک هستند.

منبع:فارس انتهای پیام/* ا/۴۴۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =