ارائه تسهیلات رایگان انشعابات برای نوسازی بافت فرسوده شهرری

با آغاز فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ ، با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی، ماموریتهای نوسازی محلات دارای بافت فرسوده تسریع می‌شود.

به گزارش تهران نیوز ، فرزاد شیرودی دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ با اعلام این خبر گفت : با تشکیل کارگروه های ۴گانه و بسیج منابع و پتانسیلهای دستگاه های اجرایی و پس از بررسی املاک واقع در بافت های فرسوده و احصاء نقاط قوت و ضعف و شناسائی مشکلات موجود ؛ فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ آغاز شد.

شیرودی در سومین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ افزود: در راستای ارائه تسهیلات رایگان انشعابات به املاک بافت فرسوده، هماهنگی لازم با ادارات مربوطه انجام شده و فرایند معرفی مالکین املاک بافت فرسوده به ادارات گاز و آبفا آغاز شده است.

وی اظهار داشت: با تشکیل جلسات ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ ، موضوعات معرفی شده از سوی نواحی هفتگانه در خصوص تامین زیرساخت و ایجاد محرک توسعه در بافت فرسوده تنظیم و اطلاع رسانی در خصوص بسته های تشویقی به شهروندان انجام شد.

نوسازی بافت‌های فرسوده با رویکرد جدید و قوت بیشتر در تهران در حال پیگیری است

شیرودی تصریح کرد: موضوع نوسازی بافت‌های فرسوده با رویکردی جدید و با قدرت و قوت هر چه بیشتر در سطح شهر تهران در حال پیگیری است و  ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران به ریاست شهردار تهران و با همکاری دولت و سازمان‌های داخل و خارج از شهرداری با هدف تسریع در روند نوسازی در شهر تهران تشکیل شده است.

سومین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ با حضور معاون شهرسازی و معماری ، دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰، نماینده سازمان نوسازی شهر تهران، و نمایندگان مطلع و تام الاختیار ادارات و سازمانهای این منطقه ، برگزار شد.

بر اساس این گزارش تمامی اعضا ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه ۲۰ دارای حکم عضویت در این ستاد هستند که در این جلسه نیز حکم نماینده سازمان نوسازی شهر تهران اعطا شد.

انتهای متن/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =