دبیر علمی کنگره ملی حضرت جعفر بن موسی علیه السلام گفت: مهلت ارسال آثار به این کنگره ۵ دی ماه سال جاری به پایان رسیده است، که طی آن، بیش از ۲۶۰۰ اثر به دبیرخانه کنگره ارسال شده است.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ حجت الاسلام سید هاشم حسینی معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران و دبیر علمی کنگره بیان کرد: نخستین کنگره ملی جعفر بن موسی الکاظمعلیه السلام در روز پنجشنبه ۱۸ دی ماه در آستان مقدس امامزاده در شهرستان پیشوا برگزار می­گردد.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران و دبیر علمی کنگره جعفر بن موسی علیه السلام ضمن بیان این خبر افزود: نخستین کنگره ملی جعفر بن موسی الکاظمعلیه السلام در روز پنجشنبه ۱۸ دی ماه همزمان با میلاد مسعود پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) و امام جعفر صادق علیه السلام در آستان مقدس امامزاده در شهرستان پیشوا برگزار می گردد.

 وی از دریافت بیش از ۲۶۰۰ اثر توسط دبیرخانه کنگره خبر داد و افزود: مهلت ارسال آثار، ۵ دی ماه سال جاری به پایان رسیده است، که طی آن، بیش از ۲۶۰۰ اثر به دبیرخانه کنگره ارسال شده است، که نشان اوج ارادات مردم به ساحت مقدس این بزرگواران است. آثار مذکور در چهار بخش ادبی، هنری، مجازی و مقالات علمی توسط دبیرخانه کنگره، وصول شده است.

این مقام مسئول با بیان این که از آثار برگزیده، حمایت­ هایی نیز صورت خواهد پذیرفت، خاطر نشان کرد: در اختتامیه کنگره از برگزیدگان هر بخش تقدیر به عمل خواهد آمد و همچنین مقالات برگزیده کنگره، در کتاب مجموعه کنگره نیز به چاپ خواهد رسید.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =