از تبلیغات با دختران رباتیک تا حضور ستایش۳ در میتینگ انتخاباتی

این روزها نامزدهای انتخابات مجلس با توسل به هر شیوه‌ای سعی در جلب نظر مردم برای گرفتن رأی از آنان کرده و از هیچ ترفند و حرکات ژانگولری دریغ نمی‌کنند.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری راه مبین، این روزها نامزدهای انتخابات مجلس با توسل به هر شیوه‌ای سعی در جلب نظر مردم برای گرفتن رأی از آنان کرده و از هیچ ترفند و حرکات ژانگولری دریغ نمی‌کنند.

در این روزهای داغ انتخابات وقتی می‌گویند که هزینه‌های انتخاباتی چند صد میلیون تومان است، متعجب می‌شویم اما اگر قرار باشد دست به جیب شده و این هزینه را پرداخت کنیم، خواهیم دید که چقدر ساده این همه پول صرف چاپ کاغذهایی که کف خیابان می‌ریزد، یا همایش‌هایی که پذیرایی و شام مهم‌ترین بخش آن است.

در تازه‌ترین شیوه‌ تبلیغات توسط ستاد یکی از نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، دختران و پسران جوان با رنگ کردن خود و اجرای حرکات نمایشی و رباتیک، پوسترها و تصاویر نامزد مورد نظر خود را تبلیغ کرده و با این شیوه قصد جذب کردن جوانان را دارند.

در سوی دیگر نیز، یکی از نامزدهای نمایندگی مجلس در میتینگ‌های تبلیغاتی خود با دعوت از بازیگران و شخصیت‌های مطرح سینما و تلویزیون مانند نرگس محمدی(بازیگر نقش ستایش) و مهدی سلوکی و همچنین خوانندگان موسیقی پاپ سعی در ایجاد هیجان بین جوانان را با این شیوه تبلیغاتی داشته و اجرای حرکات نمایشی و موسیقی اقوام ایرانی توسط زنان و مردان را نیز چاشنی کار خود کرده است.

تبلیغات نامزدهای انتخابات

تبلیغات نامزدهای انتخابات

تبلیغات نامزدهای انتخابات

تبلیغات نامزدهای انتخابات

تبلیغات نامزدهای انتخابات

تبلیغات نامزدهای انتخابات

تبلیغات نامزدهای انتخابات

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =