از حضور دختران ساپورت پوش، تا استقبال کم شور و عکس برداری عکاسان از پشت نیسان

تعدادی از دختران جوان با لباسهای نامناسب در مسیر استقبال حضور پیدا کردند که این موضوع بسیار زننده بود و امید است اینگونه اتفاقات در دیگر مراسمات استقبال اتفاق نیافتد چرا که حضور ورزشکاران دختر آنهم با لباسهای نا متعارف و نا مناسب بسیار نا مطلوب است.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز به نقل از قدس خبر؛ ساعتی قبل از حضور رئیس جمهور مردم شهرستانهای اسلام شهر با پای پیاده به سمت محل سخنرانی در حرکت بودنددر حالی که زمنان سخنرانی دکتر روحانی ساعت ۸ اعلام شده بود اما مانند دیداری که در شهرستانهای شهریار قدس و ملارد با مردم داشت با تاخیر ۲ ساعت آن هم به دلیل اینکه جمعیت استقبال کننده کم بود  به میان مردم این سه شهرستان آمد.
بر اساس این گزارش در زمان حضور تعداد کمی از مردم شهرستان های اسلامشهر رباط کریم و بهارستان در محل استقبال حضور داشتنند و به همین دلیل محل استقبال تا سخنرانی کوتاه برنامه ریزی شده بود تا با توجه به کمی جمعیت این موضوع مشهود نباشد.

 unnamed (3)
در حاشیه این استقبال موارد بسیاری مشاهده شد از جمله حضور برخی مسئولان این شهرستانها در خارج از مجموعه سخنرانی  تا عدم هماهنگی حضور خبرنگاران این شهرستانها در این مراسم که این موضوع موردی بود که در سفر قبلی رئیس جمهور در غرب تهران هم رخ داد و این مهم جای بسی تاسف است که در چنین برهه زمانی که عالی ترین مقام دولت به این سه شهرستان سفر کرده است به خبرنگاران این محدوده اینگونه بی مهری شود.

unnamed (4)
گفتنی است قبل از حضور رئیس جمهور تعدادی از دختران جوان با لباسهای نامناسب در مسیر استقبال حضور پیدا کردند که این موضوع بسیار زننده بود و امید است اینگونه اتفاقات در دیگر مراسمات استقبال اتفاق نیافتد چرا که حضور ورزشکاران دختر آنهم با لباسهای نا متعارف و نا مناسب بسیار نا مطلوب است.

unnamed (1)

unnamed (9)
همچنین چند نفر در مسیر راهپیمایی با لباس بیمارستان حضور داشتند و در مسیر استقبال تعدادی از معلولان نیز حضور پیدا کردند.
این سفر با حواشی متعددی روبرو بود  که میتوان در این خصوص از حضور ساکنان و کسبه مجتمع تجاری عرفان که توسط ربیعی وزیر کار افتتاح شد در محل حضور رئیس جمهور با بنری که غلط املایی هم داشت تا حضور فردی با لباس زرافه در میان مردم و همچنین حضور فردی که پلاکاردی  در دست تداشت که روی ان نوشته بود امروز  روز خوبی است.بی شک معجزه ای در راه است که این موضوع نیز در جای خود تامل برانگیز بود.

unnamed

unnamed (2)

یکی دیگر از حواشی اصلی این استقبال این بود که در زمان ورود به مجموعه برخورد نامناسبی با مردم و حتی افرادی که کارت تردد داشتند میشد که این موضوع باعث نارضایتی مردم شد و محل استقبال رئیس جمهور را تعدادی زودتر از خارج شدن رئیس جمهور ترک کردند.

unnamed (8)
و دیگر این که حیران بودن فردی بود که در میان مردم و مسئولان و خبرنگارانی که خارج از مجموعه بودند به این طرف و ان طرف میرفت و درپی این موضوع بود که ربیعی را ببیند که مشکلات خود را با او بگوید و در پی دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی بود تا مشکلی که برای فرزندش پیش آمده بود را با وی در میان بگذارد.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =