از رد صلاحیت طلایی تا چک کردن مدام موبایل توسط دانشجو

حبیب کاشانی، مرتضی طلایی، علیرضا دبیر، الهه راستگو، مختاباد، حسین رضازاده و عباس جدیدی از جمله رد صلاحیت شدگان بودند.

به گزارش تهران نیوز ،  تعدادی از اعضای شورای چهارم اسلامی شهر تهران که برای پنجمین دوره شورا ثبت‌نام کرده بودند رد صلاحیت شدند.

حبیب کاشانی، مرتضی طلایی، الهه راستگو، علیرضا دبیر، مختاباد، حسین رضازاده، عباس جدیدی از جمله رد صلاحیت شدگان بودند.

بر اساس این گزارش لیستی در فضای مجازی منتشر شده بود و اسم احمد دنیامالی جزو رد صلاحیت‌شدگان بود.

دنیامالی طی گفت‌وگو با خبرنگار فارس این موضوع را رد کرد و گفت برای این دوره از انتخابات تأیید صلاحیت شده است.

همچنین علیرضا دبیر به خبرنگار فارس گفت که استعلام چهارگانه‌اش از وزارت اطلاعات، ثبت، قوه قضائیه و ناجا مثبت بوده و نمی‌داند علت رد صلاحیت وی چه بوده است.

همچنین مرتضی طلایی یکی دیگر از رد صلاحیت‌شدگان این دوره شورا که از چهره‌های شاخص دور چهارم شورا بود، قرار است تا قبل از ظهر بیانیه‌ای صادر کند و هنوز علت رد صلاحیت شدن وی مشخص نیست.

محمدهادی مؤذن مسئول دفتر سابق شهردار تهران که برای پنجمین دوره شورا ثبت‌نام کرده بود، از تأیید صلاحیت خود خبر داد و به خبرنگار فارس گفت: برنامه‌های خوبی در زمینه مسائل شهری دارد.

خسرو دانشجو عضو سابق شورای شهر که در رسانه‌ها اعلام شده جزء رد صلاحیت‌شده‌ها است به خبرنگار فارس گفت: پیامکی در خصوص رد صلاحیت‌‌اش به دست نرسیده و مدام موبایلش را چک می‌کند تا ببیند پیام می‌رسد یا خیر.

هادی ساعی دیگر عضو شورای چهارم شهر تهران، که در فضای مجازی اعلام کرده بودند رد صلاحیت شده است، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تایید صلاحیت شده‌ام.در انتخابات بحث‌های سیاسی جناحی و بداخلاقی‌های انتخاباتی وجود دارد.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =