اظهارات خانواده هاشمی در فتنه سال 88 نشان داد که از امام و انقلاب و رهبری دل خوشی ندارند و به دنبال تغییر مسیر انقلاب هستند.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از  رویداد ،برخی از اخبار منتشر شده امروز در رسانه های داخلی کشور به شرح زیر است
مهر نامه سرگشاده مطهری‌خطاب به احمدی‌نژاد نماینده تهران در نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس جمهور از اظهارات روز گذشته وی درباره بیداری اسلامی انتقاد کرد وبا تاکید بر اینکه بیداری اسلامی موضوعی اجتماعی و سیاسی است و نه عرفانی و اخلاقی ، خواستار آن شد که احمدی نژاد اگر به بیداری اسلامی به معنی مذکور معتقد نیست به صراحت بیان کند و در اجلاس‌های با این مضمون سخنرانی نکند.
فرارو طرح جدید مجلس برای حمایت از تولید ملی عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ارائه طرح جدیدی درجهت حمایت از تولید و سرمایه ایرانی در هفته جاری با قید فوریت خبرداد و به بیان جزئیات آن پرداخت. مهدی دواتگری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تغییر وتحولاتی که اخیرا در وزارت ارتباطات رخ داد، گفت: در شرایط موجود مشکل اصلی جامعه مسائل و معضلات اقتصادی است و به نظر می آید که این تغییر وتحولات به نوعی درجهت منحرف کردن افکار عمومی بوده است.
پیام تصویری محمد خاتمی به دانشجویان مراسم بزرگداشت روز دانشجو به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار شد.در مراسم بزرگداشت 16 آذر طبق روال هرسال از ادوار انجمن اسلامی دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران و اساتید دانشگاه از جمله محمدرضا ظفرقندی، محسن رهامی و فرشاد مومنی برای سخنرانی در این مراسم دعوت شده بود.
اجرای حکم 4 زمین خوار پایتخت معاون دادستان تهران از اجرای احکام چهار زمین خوار بزرگ پایتخت خبرداد.مرتضی تورک با بیان اینکه حکم نهایی چهار زمین خوار بزرگ پایتخت در مرحله اجرا قرار گرفته است گفت: غیر از مجازاتهای قانونی زمین های تصرف شده توسط زمین خواران رفع تصرف می شود.
فردا ماده 31 قانون انتخابات اصلاح شد نمایندگان با 138 رأی موافق 44 رأی مخالف و 13 رأی ممتنع از مجموع 223 نماینده با اصل این ماده موافق ت کردندماده 4 طرح اصلاح قانون ریاست جمهوری و ماده 31 فعلی قانون انتخابات ریاست جمهوری به شرح ذیل تصویب شد.
عارف کاندیدای اصلاح‌طلبان‌ نیست رسول منتجب‌نیا در خصوص کاندیداتوری احتمالی محمدرضا عارف در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اگر آقای عارف در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم اعلام کاندیداتوری کند و در صحنه حاضرباشد، این حضور شخصی خواهد بود.
تأیید اصالت‌فایل‌صوتی‌مهدی‌هاشمی‌ در BBC چندروزبعدازرسانه ای شدن مصاحبه مهدی هاشمی بانیک آهنگ کوثر کاریکاتوریست هتاک و مدیر سایت ضد انقلاب خودنویس، و انتشار فایل آن در فضای مجازی که واکنش خانواده هاشمی را به همراه داشت بی بی سی فارسی از صحت این فایل خبر داد.
دستگیری عاملان شبکه استودیوی زیرزمینی شبکه گسترده‌ای از عوامل همراهی کننده با شبکه‌های ماهواره‌ای بیگانه، ضدانقلاب، شبکه‌های مارک‌دار وابسته به سرویس‌های جاسوسی دشمنان ملت ایران و متصل به فرقه ضاله جهانی بهائیت ایجاد شده بود که با دریافت وجوه کلان، آن هم از مجاری و روش‌های موسوم به «پولشوئی» و با اغفال تعدادی از افراد ساده‌لوح، به تامین برنامه‌ برای شبکه‌های ضدانقلاب، مبتذل و ضداسلامی می‌پرداختند و خطوط قرمز اخلاقی، اعتقادی و فرهنگی جامعه را زیر پا گذاشته بودند، شناسایی و منهدم گردید.
رجا رئیس قرارگاه عمار: اثبات خیانت آشکار مهدی هاشمی نیازی به فایل صوتی هم نداشت رئیس قرارگاه عمار با بیان اینکه خانواده هاشمی با اصل صداقت و ایمان مشکل دارند و دنیاگرایی آنها منجر شده است که سمبل‌های نظام چون ولایت فقیه را مورد هدف قرار دهند اظهار داشت: فایل صوتی منتشر شده از مهدی هاشمی مقدمات رسوایی خانوداه هاشمی را فراهم کرده است. وی افزود: اظهارات خانواده هاشمی در فتنه سال 88 نشان داد که از امام و انقلاب و رهبری دل خوشی ندارند و به دنبال تغییر مسیر انقلاب هستند.
الف چرا نیازمند احیای سیستم کوپنی شده ایم (2) 1- براساس قانون عمل شود و نرخ ارز مرجع کنار گذاشته شود. اصطلاح ارز مرجع جعلی است. زمانی که می خواهند بودجه کشور را تنظیم کنند، به عنوان مثال درطرف منابع می نویسند درآمد حاصل از واگذاری دارایی های سرمایه ای که اصطلاح خوبی است که بجای درآمد نفتی می نویسند و گوشزد می کند ما داریم از دارایی های خود می فروشیم تا کشور را اداره کنیم.
آیا اینجا برترین دانشگاه جهان اسلام است؟ اگر فارغ التحصیل دانشگاه تهران باشید و روزی گذرتان به دانشگاه برای دریافت گواهی فارغ التحصیلی یا کاری شبیه به این بیافتد فرصت خوبی خواهید داشت تا ادعاهای بزرگترین دانشگاه جهان اسلام را از منظر مدیریتی بیازمایید. برای این کار می توانید عملکرد دانشگاه را با شعبه های بانک، نظام وظیفه، ادارات ثبت و حتی نانوایی ها قیاس کنید. دریافت گواهی فارغ التحصیلی از دانشگاه تهران دارای قواعدی است که به برخی از آنها اشاره می کنم.
"این اقدام احمدی نژاد فرار از پاسخگویی است" عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه احمدی نژاد بعد از مدتها غیبت با حضورش در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام موضوعی حاشیه ای را مطرح کرده است، گفت: اگر رئیس جمهور چنین اعتقادی دارد که مدیریت اقتصادی کشور متمرکز نیست چرا تاکنون یک لایحه در این خصوص به مجلس نفرستاده است.
اعتدال صدا و سیمای ایران تنبل، عقب‌مانده و کسالت‌بار است سیاست انحصاری بودن فعالیت‌های رادیو و تلویزیونی داخلی در صداوسیما فقط منجر به محدود شدن و عقب‌ماندن رقبای رسانه ملی نشده بلکه به‌‌ همان میزان و چه بسا بیش از آن به دلیل از بین بردن فضای رقابتی عملاً منجر به تنبلی، عقب‌ماندگی و کسالت صداوسیما نیز گشته است و بازداشتن دیگران از رقابت با رسانه ملی نهایتاً به نفع صداوسیما تمام نشده است
رضایی: دیپلماسی دولت باید فعال‌تر شود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برای مبارزه با تحریم ها، دیپلماسی دولت باید فعال تر شود، گفت: خنثی‌سازی تحریم ها با گشودن و فعال کردن دیپلماسی امکان پذیر است. وی با بیان اینکه دولت و ملت ایران ایستادگی خود را در مقابل این تحریم‌ها نشان دادند، افزود: نباید در مقابل تحریم‌ها ناامید شد البته باید با تدبیر و مدیریت با این تحریم‌های اقتصادی مبارزه و مقابله کرد.
عصرایران تأخیر دولت در تقدیم بودجه ؛ از خاتمی تا احمدی نژاد دولت عجله‌ای برای ارایه بودجه سال بعد به مجلس ندارد و مجلسی‌ها هم فقط به تذکرات‌گاه و بیگاه بسنده می‌کنند تا بودجه سال 92 در شرایطی که محدودیت‌های اقتصادی بیش از پیش است همچنان در بلاتکلیفی بماند«دولت موظف است تا 15 آذر ماه هر سال لایحه بودجه سال آتی را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند تا مجلس فرصت کافی برای بررسی و تصویب بودجه را در اختیار داشته باشد.»
ندای انقلاب توصیه یک خانواده محترم به مخالفت با نظام یک پژوهشگر حوزه فرهنگ با انتقاد شدید از سیاست مسئولان فرهنگی کشور گفت: فیلم «یک خانواده محترم» علاوه بر اینکه انقلاب اسلامی را شکست‌خورده می‌انگارد، مردم را به مبارزه و مخالفت با جمهوری اسلامی تشویق می‌کند. این پژوهشگر حوزه‌ی جامعه‌شناسی با اشاره به داستان فیلم تصریح کرد: «ماجرا از سال‌های اولیه‌ دهه 60 آغاز می‌شود که آرش فرزند دوم خانواده است و یک برادر بزرگ‌تر دارد
نداانلاین رأی های شهر به شهر برای مشایی/ سند
وب سایت روزآنلاین (Roozonline) در گزارشی نوشت: «یک هفته پس از خروج "اسفندیار رحیم مشایی" رئیس دفتر [سابق] محمود احمدی نژاد از دولت و سپردن ریاست نهاد کم اهمیت دبیرخانه جنبش عدم تعهد به او و بالا رفتن احتمال کاندیداتوری این چهره جنجالی دولت، اخبار حاکی از آن است که مشایی به یکی از اصولگرایان گفته: من قصد حضور در انتخابات را نداشتم تا اینکه احمدی نژاد من را متقاعد کرد و گفت اگر لازم باشد شهر به شهر برای رأی آوری تو خواهم رفت.» نامه مصطفی معین به خاتمی برای برخورد امنیتی با دانشجویان+سند در این نامه که متعلق به دوران ریاست جمهوری آقای سیدمحمد خاتمی است، مصطفی معین وزیر علوم وقت در اعتراض به یک تجمع دانشجویی،ازرئیس‌جمهوروقت می‌خواهد که با دانشجویان تجمع کننده برخورد "امنیتی اطلاعی قضایی سیاسی حقوقی" شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =