اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد

اسامی نهایی نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد از سوی ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه اعلام شد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری راه مبین،  اسامی نهایی نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد از سوی ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه اعلام شد.

در همین راستا، سعید ناجی فرماندار شهرستان شهریار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد در خصوص تغییر در لیست ۲۴ نفره داوطلبان تأئید صلاحیت شده نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد گفت: با انصراف برخی از داطلبان و درخواست تغییر حوزه انتخابیه برخی از آنان، لیست نهایی اسامی تأئید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه با تغییراتی همراه خواهد بود.

ناجی گفت: از میان داوطلبان تأئید صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی، ۲ نفر اعلام انصراف  کرده و ۲ نفر نیز درخواست تغییر حوزه انتخابیه خود از شهریار، قدس و ملارد به تهران را به این ستاد ارائه کردند.

فرماندار شهریار افزود: تعداد ۳ نفر نیز با ارائه درخواست خود مبنی بر تغییر حوزه انتخابیه از حوزه‌های دیگر به حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد تقاضای بررسی این فرآیند را کرده که این درخواست‌ها در حال طی کردن مراحل قانونی در ستاد انتخابات است.

  اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد لازم به ذکر است تبلیغات انتخاباتی نامزدهای نمایندگی مجلس از روز ۲۹ بهمن آغاز شده و تا پایان ساعت ۸ صبح روز ۶ اسفند ادامه خواهد داشت و پس از این زمان هرگونه تبلیغ توسط نامزدها منع قانونی دارد. انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =