استکبار جهانی از طریق تحریم های اقتصادی و مذاکرات به دنبال مهار انقلاب است

رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار جهانی دنبال مهار نظام جمهوری اسلامی ایران است و کمتر فکر تخریب آن را بر سر می پروراند.

به گزارش سرویس فرهنگی تهران نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر الگوی شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران را حکومت اسلامی دانست و گفت: بستر این حکومت مدلی الهی را فراهم می کند.
رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران به استکبار جهانی دو درس داد، تصریح کرد: باید تسلیم اسلام ناب محمدی (ص) شوند و اسلحه خود را زمین بگذارند و اگر نخواهند تسلیم شوند زیر چرخ های انقلاب اسلامی از بین خواهند رفت. وی در ادامه این مطلب اضافه کرد: ایران اسلامی میراث استقلال و آزادی را برای ملت های بیدار جهان در جریان بیداری اسلامی به ارمغان آورده است و این بیداری تحولات بزرگ و اساسی را در منطقه شکل داده است و دامنه سلطه استکبار در خاورمیانه را تنگ تر کرده است. رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: رشد بیداری اسلامی در جهان سیاست مطرح است و استکبار جهانی با ناتوانی در جبهه نبرد نظامی با ایران اسلامی از طرق مختلف مانند تحریم های ناجوانمردانه اقتصادی و سنگ اندازی ها در جریان مذاکرات هسته ای به دنبال مهار نظام جمهوری اسلامی ایران است. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =