اسرائیل ۲۵ سال بعد کجای نقشه جهان قرار دارد؟!

اولا شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت؛ ثانیاً در همین مدت هم روحیه‌ اسلامی مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت ...

به گزارش  سرویس بین المللتهران نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ هجدهم شهریور ماه که کم کم گرمای تابستان رمق های آخر خود را میزند، جلوی صفحه تلویزیون می نشینم. دیدن چهره ی رهبر معظم انقلاب که با اقشار مختلف مردم دیدار داشتند انرژی و گرمایی آرامش دهنده و لذتبخش به جسمم می بخشد.

امام خامنه ای (ارواحنا فداه) در یک پیش‌بینی هوشمندانه، نسخه‌ای برای آینده‌ی رژیم اشغالگر قدس پیچیدند که نه تنها امت حزب الله را، بلکه سایر افراد را نیز به شوری وصف ناپذیر رساند: «یک جمله راجع به رژیم صهیونیستی عرض بکنیم؛ بعد از اتمام این مذاکراتِ هسته‌ای، شنیدم صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی گفتند فعلاً با این مذاکراتی که شد، تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم؛ بعد از ۲۵ سال فکرش را میکنیم. بنده در جواب عرض میکنم اوّلاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت؛ ثانیاً در همین مدّت هم روحیّه‌ی اسلامیِ مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت؛ این را بدانند. ملّتها بیدار شده‌اند، میدانند دشمن کیست؛ حالا دولتها و بوقهای تبلیغاتی و مانند اینها میخواهند جای دشمن و دوست را عوض کنند، امّا به جایی نمیرسد. ملّتها -ملّتهای مسلمان، بخصوص ملّتهای منطقه- حواسشان جمع است و میدانند.»

۲۵سالی که رژیم غاصب صهیونیستی گمان باطل بر آسوده بودن را برده بود، امام با دو استدلال ریشه های آسوده بودنشان را از بین برد و سوزاند. استدلال اول که ان شاءالله و به توفیق الهی رخ خواهد داد یادآور سکرات موت برای یک انسان بی تقوا می شود، انسانی که از لحظه ای که با خبر می شود که لحظات وداعش نزدیک است دیگر هیچ آسایش و راحتی برایش باقی نمی ماند چرا که ایمانی به آخرت و نیکی اعمالش نداشته و جایگاهی برای خود نمی بیند.

این نکته البته یک آرزو و شعار از سوی رهبر یک حکومت دشمن با رژیم اشغالگر قدس نیست بلکه خود صهیونیست ها هم به روشنی و صراحت هشدار می دهند که روند فعلی به تضعیف و فروپاشی این رژیم خواهد انجامید. از جمله دو هفته پیش، آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم غاصب در جمع سفیران این رژیم می گوید: «غیر از ایران، اروپا نیز در سال ۲۰۱۵ جزو چالش‌های مهم اسرائیل خواهد بود چرا که برخی پارلمان‌ها و دولت‌های اروپایی موضع‌گیری علیه اسرائیل را افزایش داده‌اند». ۲۱ اردیبهشت ۹۲ نیز مئیر داگان، رئیس سابق موساد -سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی- به جروزالم‌پست گفت: «اسرائیل بر لبه پرتگاه ایستاده است. ما نمی‌توانیم خود را اداره کنیم. ریشه تهدید واقعی در سیاست‌های کنونی تل‌آویو نهفته است. اسرائیل به نقطه‌ای رسیده که نمی‌تواند خود را مدیریت کند. ما با پیشامدهای بدی در آینده مواجه می‌شویم».

استدلال دوم اما به روحیه ی جهادی مردم بیدار شده اشاره دارد، روحیه ای که در یمن، سوریه، عراق، مصر و ... به وضوح دیده می شود. بسیاری از مسلمانان دریافته اند که راه مقابله با دشمن و رسیدن به حق و حقوق خود دنباله روی از سیاست روشن اسلام ناب و به تبع آن انقلاب اسلامی، یعنی سیاست مقاومت است. از سوی دیگر آنان مشاهده می کنند که دشمنان روباه صفت در مقابل همین روحیه و خواست مردمی، دست به چه دسیسه ها و آشوب هایی می زدند.

روحیه ی مذکور در لبنان با قوای نظامی اندک و کشوری با وسعت و جمعیت کم تبدیل به دژی پولادین در برابر خون آشامان صهیونیستی گردیده و این رژیم را برای از میان برداشتن آن ناتوان کرده است. همین روحیه و حماسه هاست که مردانی دلیر برابر این دشمنان پرورش می دهد. بوق های تبلیغاتی هم که با تمام توانشان حنجره خود را آسیب می زنند که جای دشمن و دوست را عوض کنند در مصاف با بصیرت و بیداری همین ملت های بیدارشده ناتوان و به زانو درآمده اند.

با این تفاسیر بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای درخصوص نابودی رژیم صهیونیستی ظرف کمتر از ۲۵ سال آینده نه تنها یک ادعا نیست بلکه یک پیش بینی از سوی تحلیل گر و رصدگری هوشیار است.

انتهای پیام/ش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =