سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت ازاجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت خبر داد .

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت در خصوص طرح غنی سازی اوقات فراغت در پاکدشت گفت : در این طرح بالغ بر ۶۰ کانون فرهنگی هنری در سطح شهرستان اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی در رشته های مختلف خواهندکرد.

اسلامی فر در این خصوص اظهار داشت: پاکدشت با توجه به پیشینه و پتانسیل بالای فرهنگی هنری خود می تواند برای دیگر شهرستانهای استان تهران اگو باشد .

اسلامی فردر ادامه افزود :آموزش قرآن،خوشنویسی،طراحی و نقاشی،عکاسی و بازیگری،داستان نویسی و … از جمله برنامه های آموزشی در نظرگرفته شده است که تاکنون مخاطبان قابل توجهی جذب نموده است.

اسلامی فربا اشاره به دغدغه های و آسیبها فرهنگی در شهرستان پاکدشت گفت : حضور اقوام مختلف در شهرستان پاکدشت موجب شده تاثیر اقدامات فرهنگی انجام شده کم شود زیرا انجام کار فرهنگی در جمع مردمانی که دارای یک گویش و فرهنگ هستند آسان تر است .

وی با تاکید بر این که انجام امور فرهنگی در سطح شهرستان وسیع پاکدشت نیاز به بدوجه کلانی دارد و این موضوع در حد بودجه اداره ارشاد شهرستان نیست افزود :اداره ارشاد شهرسستان پاکدشت آمادگی دارد با افرادی که در زمینه امور فرهنگی تجربه دارند همکاری نماید .

وی با بیان این که ناهنجاری های اجتماعی در سطح شهرستان پاکدشت وجود دارد خاطر نشان کرد : استفاده از ماهواره که ترویج دهند فرهنگ غربی می باشد یکی از این موارد است .

منبع : پاکدشتی ها

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =