۱۸ آبان ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۴

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از ساری، سید اسماعیل احمدی شامگاه چهارشنبه در مراسم جشن روز جهانی اسکواش در خانه اسکواش مازندران با اشاره به اینکه امکانات بسیاری از استان‌های دیگر از مازندران بیشتر است، افزود: ورزش اسکواش مازندران توانست با تلاش ورزشکاران و دست‌اندرکاران هیئت استان جایگاه مناسبی در سطح کشور داشته باشد.

وی ادامه داد: در چند سال اخیر با توجه به نبود سالن تخصصی، تیم بانوان و آقایان مازندران در همه مسابقات رسمی فدراسیون حضور یافت که تاثیر مثبتی در معرفی استعدادهای ورزش اسکواش در کشور داشت.

احمدی با بیان اینکه خانه تخصصی اسکواش امسال در ساری به بهره‌برداری رسید، خاطرنشان کرد: احداث سالن تخصصی در رشد و شکوفایی این ورزش تاثیر مطلوبی بر جای گذاشت که مطمئنا نتایج آن را مردم استان در آینده‌ای نزدیک می‌بینند.

وی اظهار امیدواری کرد سالن‌های تخصصی دیگری را نیز در شهرهای مختلف استان با همکاری اسپانسرها ساخته شود زیرا ورزش اسکواش علاوه بر اینکه باعث شادی و نشاط می‌شود درآمدزایی خوبی را نیز می‌تواند برای سرمایه‌گذاران به همراه داشته باشد.

رئیس هیئت اسکواش مازندران به احداث و راه‌اندازی سالن‌های تخصصی اسکواش در نقاط توریستی دنیا اشاره کرد و گفت: مازندران ظرفیت‌های بسیاری در حوزه توریسم و گردشگری دارد و ورزش اسکواش نیز می‌تواند برای سرمایه‌گذاران بخش گردشگری ظرفیت خوبی برای جذب گردشگر باشد.

به گزارش فارس، در این مراسم علاوه بر حضور پرشور ورزشکاران و هنرمندان، مسئولان دستگاه‌های و نهادهای مختلف شهری و استانی از جمله رئیس اداره ورزش و جوانان ساری، معاون اداره کل بازرسی مازندران، آقامیری عضو شورای شهر ساری و اهالی رسانه حضور داشتند.

اجرای موسیقی سنتی، شعرخوانی و برش کیک روز جهانی اسکواش از برنامه‌های جانبی جشن روز جهانی اسکواش در ساری بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =