اشتباه پرستار مرگ دردناک بیمار را رقم زد + تصاویر 16+

زنی میانسال به خاطر بیماری در یکی از بیمارستان‌های هند بستری شده بود. او هر روز سر ساعت معینی از پرستارش درخواست یک لیوان آب می‌کرد تا قرص روزانه اش را طبق دستور پزشک مصرف کند.

به گزارش تهران نیوز، زنی میانسال به خاطر بیماری در یکی از بیمارستان‌های هند بستری شده بود. او هر روز سر ساعت معینی از پرستارش درخواست یک لیوان آب می‌کرد تا قرص روزانه اش را طبق دستور پزشک مصرف کند.
پرستار نیز هر روز در زمان مقرر این کار را انجام می‌داد، اما یک روز فراموش کرد که در مسائل پزشکی اولین اشتباه ممکن است آخرین خطا باشد و شاید دیگر جایی برای جبران باقی نماند. اشتباه پرستار مرگ دردناک بیمار را رقم زد +تصاویر+16در آن روز شوم، پرستار هنگامی که با درخواست بیمار برای یک لیوان آب روبه‌رو شد تمرکز کافی نداشت و از روی سهل‌انگاری بی‌توجه به محتوای بطری دم دستش مقداری از آن را درون لیوانی ریخت تا بیمار بدهد. خوردن محتوای لیوان توسط بیمار همانا و فریاد‌های وحشتناک به همراه استفراغ خونین پس از آن نیز همان؛ زن بیچاره که به جای آب مقداری اسید نوشیده بود، تمام اعضای داخلی بدنش از هم متلاشی شد و کمی بعد جان خود را از دست داد. اشتباه پرستار مرگ دردناک بیمار را رقم زد +تصاویر+16
باشگاه خبرنگاران انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =