نماینده هیئت نظارت مرکزی تشکل های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اصلی ترین هدف تشکل ها ایجاد امید، شور و نشاط در محیط های دانشگاهی به منظور حضور حداکثری و گسترده مردم از جمله اقشار دانشگاهی در انتخابات است که می تواند توطئه های خارجی را خنثی کند.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از  روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر:

رضا بهشتی نماینده هیئت نظارت مرکزی تشکل های دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم معارفه محمد مهدی سلیمی نماینده دانشگاه در تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر که در این واحد برگزار شد گفت: امکانات و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در اختیار هیچ یک از افراد یا جریان های سیاسی  قرار نخواهد گرفت.

 بهشتی با بیان اهمیت تشکل های دانشجویی گفت: امروز ما یک گفتمان را در تشکل ها در نظر گرفته ایم و آن گفتمان انقلاب اسلامی  و گفتمان ارزشهاست که متاسفانه در سال های گذشته مغفول مانده بود.

 معاون اجرایی دبیرخانه مرکزی تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اظهار داشت: با توجه به مصوبات شورای انقلاب فرهنگی تمام فعالیت های سیاسی و اجتماعی در دانشگاه ها بر عهده تشکل هاست و ما نیز تنها در چارچوب منویات مقام معظم رهبری و قوانین شورای عالی انقلاب فرهنگی حرکت خواهیم کرد.

 بهشتی با بیان شرایط حساس کنونی کشور  و نزدیکی انتخابات سال 92 گفت: اصلی ترین هدف تشکل ها ایجاد امید، شور و نشاط در محیط های دانشگاهی به منظور حضور حداکثری و گسترده مردم از جمله اقشار دانشگاهی در انتخابات است که می تواند توطئه های خارجی را خنثی کند.

 وی با بیان اینکه برخی ها خواسته یا ناخواسته ایجاد یاس و نا امیدی در میان مردم و مسئولین می کنند گفت: تشکل ها با ایجاد فضایی بانشاط و پویا بستر های لازم جهت حضور حد اکثری دانشجویان را فراهم خواهند کرد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =