امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: امروز اصناف مختلف باید از آموزش های لازم برای پذیرایی از مشتریان بخصوص میهمانان نوروزی برخوردار باشند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، حجت الاسلام “عبدالعلی استیری” عصر سه شنبه در جلسه انتخابات اصناف شهرستان فیروزکوه در محل سالن اجتماعات اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان اظهارکرد: در اسلام و آموزه های ناب اسلامی بر مقوله نظم و انضباط توصیه و تاکید فراوان شده است.

وی گفت: اصناف مختلف با خدمات رسانی شایسته، خاطره خوبی از فیروزکوه در ایام نوروز در اذهان عمومی مسافران و زائران بگذارند.

حجت الاسلام استیری با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز، خطاب به صنف اغذیه فروشان و رستوران داران هشدار داد: مراقب باشید تا نحوه سرویس دهی و کیفیت، کمیت و قیمت اقلام غذایی به گونه ای نباشد که خاطره تلخی از فیروزکوه برای مسافران، زائران و گردشگران عبوری از شهرستان بر جای بگذارد.

وی تصریح کرد: امروز اصناف مختلف باید از آموزش های لازم برای پذیرایی از میهمانان نوروزی و مراجعه کنندگان برخوردار باشند.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه برکت بیشتر را در سود کمتر برشمرد و ابراز امیدواری کرد؛ آحاد اصناف با یقین به این مساله و عملی کردن آن، همواره رضایت مشتریان را در نظر داشته باشند.

در ادامه “جواد سیاح” رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فیروزکوه افزود: بیش از ۲ هزار واحد صنفی در شهرستان مشغول به فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: تاکنون انتخابات شش اتحادیه خواروبار فروشان، مشاوران املاک، آژانس های کرایه، تعمیرکاران و لوازم یدکی، آرایشگران و جوشکاران درب و پنجره آلومینیوم برگزار شده و انتخابات چهار اتحادیه دیگر تا پایان سال و مابقی در سال ۹۳ انجام می شود.

انتخابات اتحادیه های صنفی هر چهار سال یک بار برگزار می شود.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =