اطفای حریق تانکر ۳۲ هزار لیتری حامل مواد قابل اشتعال

با تماس یکی از شهروندان و اطلاع رسانی در مورد حریق یک دستگاه خودروی تانکر، نیروهای ایستگاه شماره یک آتش‌نشانی کهریزک بلافاصله به محل حادثه واقع در کمربندی دوم قلعه‌نو چمن اعزام شدند.

به گزارش تهران نیوز ، وحید فروغی از اطفای حریق تانکر ۳۲ هزار لیتری حامل مواد قابل اشتعال خبر داد. وی با اشاره به این خبر گفت: نیروهای آتش نشانی پس از حضور در محل حادثه مشاهده کردند که یک دستگاه تانکر ۳۲ هزار لیتری حمل  مواد قابل اشتعال در حین بارگیری مواد از انتهای خودرو، طعمه حریق شده است  که خوشبختانه راننده با استفاده از مهارت و تجربه لازم بلافاصله تانکر را از خودرو جدا کرده بود که با رسیدن نیروهای آتش نشانی بقیه عملیات در کوتاهترین زمان ممکن از سوی آنها به اجرا درآمد.  

ایمن‌سازی منطقه 

مسئول مرکز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک در ادامه افزود: نیروهای آتش نشانی ابتدا اقدام به اطفای حریق کردند تا از سرایت شعله‌های آتش تانکر به مخازن زمینی مواد قابل اشتعال جلوگیری به‌عمل آوردند.

به گزارش تهران نیوز، در این عملیات، نیروهای آتش نشانی پس از اطفای کامل حریق و سرد کردن محیط محل حادثه را به نیروهای کلانتری تحویل داده و به ایستگاه بازگشتند.

انتهای متن/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =