آیت‌الله ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تاکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان تاکید کرد: حرکت در مسیر استکبارستیزی و تاکید بر شعارهای انقلابی، مسیری است که مردم به آن اعتقاد دارند و بر این اراده خود محکم می‌ایستند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، آیت‌الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات سعید حجاریان که برگزار کنندگان مراسم 13 آبان را افراطی خوانده است،‌ اظهار داشت: ما راه خود را می‌رویم و خط ما کاملاً روشن است چراکه خط ما را قرآن کریم، امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مشخص می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه اصلاً نباید به حرف‌های آقای حجاریان اعتنا کرد، گفت: نیازی نیست که امثال آقای حجاریان برای جامعه راهبری کند؛ ما خودمان رهبر داریم و هرچه مقام عظمای ولایت دستور دهند تابع آن خواهیم بود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پایان ضمن تاکید براینکه مردم با اراده و اعتقاد قلبی به طور  پرشور در راهپیمایی 13 آبان شرکت می‌کنند، تاکید کرد: حرکت در مسیر استکبارستیزی و تاکید بر شعارهای انقلابی مسیری است که مردم بر آن اعتقاد دارند و بر این اراده خود محکم می‌ایستند.

منبع: فارس

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =