عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به اظهارات سخیفانه و مداخله جویانه بان کی مون اشار کرد و گفت: سازمان ملل و ساختارهای جهانی ابزار نظام سلطه هستند و برای اعمال نظر در کشورها و اصلا برای همین به وجود آمده اند.

قاضی زاده، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی آفتاب ری، به اظهارات سخیفانه و مداخله جویانه بان کی مون اشاره کرد و گفت: سازمان ملل و ساختارهای جهانی ابزار نظام سلطه هستند و برای اعمال نظر در کشورها و اصلا برای همین به وجود آمده اند.

وی در ادامه عنوان کرد: بنابراین ما از یک شخصی مثل آقای بان کی مون انتظاری بیشتر از این نداریم که میدان بازی غربی ها را برای فشار علیه جمهوری اسلامی فراهم می کند.

نماینده مردم مشهد گفت: اینها چون در حوزه ی هسته ای دارند وارد یک فاز فرسایشی می شود و نیاز به یک فشار جدی در حوزه ی دیگر دارند، یک میدان بازی جدید ایجاد می کنند به نام حقوق بشر  با تمرکز بیشتری که عامل فشار باشد روی مذاکرات تا در 4 ماه آینده  بتوانند و  اگر این طرف برخی کاهش ها را ایجاد می کنند در حوزه ی حقوق بشر آن را جبران کنند.

قاضی زاده افزود: این نحوه ی صحبت آقای بان کی مون نفی استقلال کشور ها است، نفی ارزش های کشور ها است. بالاخره در کشور ما قوه ی قضاییه است که مستقل و قاضی ما مستقل پرونده ی مجرمان را بررسی می کنند و حکم صادر می کنند و این که یک کسی بیاید بگوید من این حکم را در کشور شما قبول ندارم اصلا پذیرفته نیست.

وی ادامه داد: حتی خود امریکایی ها هم این را نمی پذیرند. از اینکه یک سازمان جهانی در حوزه ی قضایی آن ها دخالت کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: دشمن که دشمنی اش را می کند این ملت ما هستند که باید این ها را ببینند و تلاش کنند و عزت خود را حفظ کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =