سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست نزدیک مقابل لهستان گفت: بازی‌های مثل این بازی به سبب فشارهای عصبی که به آدم وارد می‌شود، برای قلب ضرر دارد.

به گزارش سرویس ورزشی آفتاب ری؛  اسلوبودان کواچ پس از شکست 3 بر 2 ایران برابر لهستان گفت: باعث افتخار است در دیداری با این سبک و سیاق توانستیم بعد از باختن دو ست، به بازی برگردیم و بازی را در دست بگیریم.
وی اضافه کرد: در دو ست اول سرویس‌های ولازلی بیش از 126 کیلومتر بر ساعت سرعت داشت. در مقابل این سرویس‌ها دیگر نمی‌شود تکنیک و تاکتیک داشت ولی ما می‌دانستیم که نمی‌شود در تمام طول یک بازی چنین سرویس‌هایی زد پس اجازه دادیم بازی سپری شود تا به هدف خود برسیم. خیلی خوب در بازی پیش رفتیم و می‌توانستیم برنده باشیم اما باختیم. وقتی حریف شما تیمی مثل لهستان است، نمی‌توانید اشتباه کنید و دوست داشته باشید برنده هم شوید. کواچ گفت: بازی‌های مثل این بازی به سبب فشارهای عصبی که به آدم وارد می‌شود، برای قلب ضرر دارد. امیدوارم کسی از دیدن این بازی آسیب ندیده باشد. سرمربی تیم ملی والیبال درباره ناامید نبودن ایران برای صعود به مرحله سوم رقابت‌ها گفت: ما نمی‌توانیم توقف کنیم. می‌رویم که صربستان را ببریم و منتظر نتیجه بازی فرانسه - لهستان هستیم.
منبع: فدراسیون والیبال

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =