خروش میلیونی و قیام مردم در 9 دی تنها یک حماسه سیاسی نبود، بلکه پایانی بر خرابکاری و خسارات پی در پی فتنه گران بر اقتصاد و امنیت کشور بود که با اعدام و محاکمه سران فتنه و ایادی آن از جمله مهدی هاشمی مرحمی بر زخم های خانواده شهدا و داغداران فتنه 88 خواهد بود.

 به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری؛ حماسه بزرگ و مردمی 9 دي که در پاسخ به فتنه گری های سران فتنه که با ماهیت آمریکایی- صهیونیستی در سال 88 قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را داشتند با خروش خود جوش خود در این روز حماسه ای آفریدند تا با خیانت سران فتنه مقابله نموده و یک صدا خواستار محاکمه و اعدام آنها شوند.

 پس از اینکه آمریکایی ها و صهیونیست ها و ایادیاشان از پیروزی در این جبهه ناامید شدند صحنه بازی را تغییر داده و در زمین دیگری برای ضربه زدن به انقلاب برآمدند؛ ازجمله می توان به تشدید تحریم ها در شاهرگ های حیاتی و اقتصادی کشور و همچنین ‌ترور دانشمندان هسته ای را یادآور شد که از گناهان نابخشودنی و غیر قابل جبران سران ملحد فتنه است.

 فتنه 88 آثار و نتایج مخرب و گسترده ای را در پی داشت و دارد؛ آشوب طلبان با اردوکشی خیابانی، فضای جامعه را ناامن کرده و  دستگاه‌های امنیتی را درگیر خاموش کردن آتش خیانت خود کردند و از طرفی فرصت ترور نخبگان هسته ای را برای سرویس های جاسوسی استکبار فراهم کردند.

 از طرفی غربی ها همین برنامه‌ریزی را در سال انتخابات ریاست جمهوری سال 92 هم داشتند و وقتی توقف مذاکرات هسته‌ای را دامن زدند و در مذاکرات به‌صورت غیرمنطقی طفره می‌رفتند و منتظر بودند که در انتخابات ایران اتفاق خاصی که آنها پیش‌بینی کرده بودند رخ داده جامعه ناامن شود.

اعدام مهدی هاشمی و سران فتنه مرحمی بر زخم خانواده شهدای فتنه 88 است

 یکی دیگر از نتایج فتنه 88 تشدید تحریم ها در قبال نظام اسلامی بود؛ دشمنان با مشاهده آن وقایع تصور کردند به اهدافشان در دشمنی با جمهوری اسلامی نزدیک شده و برای افزایش سرعت تحولات تحریم های سنگین تر را چاشنی کار کردند که این تحریم ها در زمینه هایی چون صنعتی، نفتی، حمل و نقل و بانکی و دارویی به کشور آسیب وارد کرد. و برخی از فتنه گران برای تشدید تحریم ها با حضور در کنگره امریکا خواستار استفاده از این ابزار غیر انسانی علیه کشورمان شدند.

 همچنین تحریم ها زمانی در دستور کار دشمن به صورت جدی قرار گرفت که احساس کردند فتنه جواب نمی دهد،‌ وزیر دفاع انگلیس یک روز پس از 9 دی که بزرگترین تظاهرات پس از انقلاب اسلامی در کشور بود اعلام کرد با تصویری که امروز از ایران نشان داده شد دیگر امیدی به آن طرف نیست و باید رفت سراغ گزینه دیگر که بهترین گزینه همان تحریم است.

  کاهش سرمایه گذاری های خارجی و خسارات اقتصادی فتنه نتیجه دیگر اغتشاشات بود که برخی از سرمایه گذارانی که در کشور ما مشغول فعالیت بودند، تصمیم به خروج از ایران گرفتند.

 خروش میلیونی و قیام مردم در  9 دی تنها یک حماسه سیاسی نبود، بلکه پایانی بر خرابکاری و خسارات پی در پی فتنه گران بر اقتصاد و امنیت کشور بود که با اعدام و محاکمه سران فتنه و ایادی آن از جمله مهدی هاشمی مرحمی بر زخم های خانواده شهدا و داغداران فتنه 88 خواهد بود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =