در راستای انتقال انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و معنویات هشت سال دفاع مقدس، ۲۰۰ نفر از دانش آموزان پسر دماوند به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از تارود، فرمانده سپاه ناحیه دماوند در حاشیه اعزام دانش آموزان، راهیان نور را از برنامه‌های بسیج مستضعفین در جهت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و معنویات هشت سال دفاع مقدس دانست و ادامه داد: با همکاری آموزش و پرورش در چند سال اخیر دانش‌آموزان دوم دبیرستان در قالب کاروان راهیان نور به مناطق جنگی اعزام می‌شوند.

سرهنگ داود طایفه‌خانی ادامه داد: این اردو که به مدت سه روز برگزار می‌شود به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده‌است تا دانش‌آموزان از عملیاتی غرب و جنوب غربی در استان کرمانشاه همچون منطقه قصر شیرین و یادمان مرصاد دیدن نمایند.

این رزمنده دوران دفاع مقدس وجود راوی به همراه دانش‌آموزان را در راستای تشریح ذره از آن  همه ایثار و فداکاری و از خود گذشتگی جوان ها و نوجوان هایمان  ملت رشید ایران برشمرد و افزود: باید همه تلاش خود را در جهت انتقال ابعاد هشت سال دفاع مقدس انجام دهیم.

وی با بیان اینکه این کاروان با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند صورت گرفت، افزود: دانش آموزان با حضور در این مناطق، می توانند زمینه شناخت و آگاهی خود را از حماسه های به یادماندنی رزمندگان اسلام افزایش دهند.

Rahian Damavand

Rahian Damavand1

Rahian Damavand2

Rahian Damavand3

Rahian Damavand4

Rahian Damavand5

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =