رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کشور با قدردانی از عنایت ویژه مقام معظم رهبری به بحث سفرهای نوروزی گفت: اعضای ستاد سفرهای نوروزی سربازان مقام عظمای ولایت هستند.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري منوچهر جهانیان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: در دیدار امروز مقام معظم رهبری با خادمان سفرهای نوروزی کشور عنایت ویژه ایشان به بحث سفرهای مردم برای اعضاء ستاد، شور و شعفی مضاعف را در خدمت‌رسانی رقم زد.

وی افزود: تمام اعضا ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کشور، سربازان نظام و مقام عظمای ولایت هستند که به صورت شبانه‌روزی در خدمت مسافران و گردشگران خواهند بود تا بتوانند با فراهم‌آوردن امکانات و تسهیلات مورد‌ نیاز آنها محیطی امن، آرام و دلپذیر را ایجاد کنند تا سفرهای مردم به اقصی‌نقاط کشور جذاب و خاطر‌ه‌انگیز شود.

رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کشور ادامه داد: تا در این راستا علاوه بر رضایت مردم، رضایت خداوند را نیز به دنبال داشته باشیم.

جهانیان تأکید کرد: دیدار امروز خادمان سفرهای نوروزی کشور با مقام معظم رهبری شور و شعفی مضاعف و انگیزه‌ای مستحکم‌تر در خادمان سفرهای نوروزی برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم ایجاد کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =