اعضای هیئت مدیره انجمن هنرهای تجسمی پیشوا انتخاب شدند

با برگزاری نخستین دوره انتخابات انجمن هنرهای تجسمی شهرستان پیشوا، اعضای هیئت مدیره این انجمن انتخاب شدند.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا، نخستین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن هنرهای تجسمی پیشوا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد. کاندیداهای این انتخابات آقایان سید عبدالرحیم حسینی لواسانی (مدرس هنر)، جواد حلیمی (عکاس)، ابوالفضل حامدی حاجی (خوشنویس)، جعفر کرمانی (طراحی و گرافیک)، جواد عطار (عکاس) و خانم غزاله فخار (طراح) بودند، که در پایان رأی گیری آقایان لواسانی، کرمانی، عطار و خانم فخار با کسب اکثریت آرا به عنوان هیئت مدیره انجمن هنرهای تجسمی شهرستان پیشوا انتخاب شدند.

هیئت مدیره انجمن هنرهای تجسمی پیشوا انتخاب شدند

انجمن هنرهای تجسمی، جزء انجمن های مهم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به حساب می آید، چرا که زیر شاخه های این انجمن شامل چند رشته هنری از جمله خوشنویسی، عکاسی، گرافیک، طراحی، نقاشی و صنایع دستی می باشد. هیئت مدیره انجمن هنرهای تجسمی پیشوا انتخاب شدند اهداف انجمن هنرهای تجسمی به شرح زیر است:
  1. فراهم آوردن امکان فعالیت تشکیلاتی هنرمندان تجسمی در جهت هویت یابی به عنوان یک نهاد فرهنگی.
  2. کوشش برای ایجاد شرایط رشد، پیشرفت و آموزش هنری هنرمندان تجسمی و ارتقاء سطح کیفی و کمی آگاهی ها و دانش و بینش اعضای انجمن در زمینه هنرهای تجسمی.
  3. جلب  همفکری و مشارکت فعال اعضای انجمن در جهت توسعه و ترویج امور هنری.
  4. ایجاد فرصت و حمایت از فعالیت های موثر در جهت بروز خلاقیت های هنری و ارتقاء جایگاه هنر و هنرمندان شهرستان.
  5. تلاش در راستای شناسایی و شناساندن استعدادهای خلاق در رشته های مختلف هنرهای تجسمی و ایجاد زمینه های تحقیق و پژوهش به منظور شکوفایی روحیه ابتکار و نو آوری.
  6. اقدام به تشکیل گردهمایی ها، جلسات و جشنواره های هنری به منظور بحث، گفتگو و تبادل نظر و شناسایی و معرفی توانمندی های هنری هنرمندان تجسمی شهرستان.
  7. برقراری ارتباط با انجمن ها، موسسات و مراکز فرهنگی در جهت ارتقاء هنر شهرستان.
  8. طرح و پیگیری نظرات، پیشنهادات و خواست های قانونی اعضای انجمن و ارائه طرح و پیشنهادات سازنده به دست اندرکاران امور هنری.
  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =