اعلام جرم علیه یک واحد تولید قیر در اسلامشهر

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسلامشهر از معرفی یک واحد تولید قیر به دلیل فک پلمب غیرقانونی و عدم رعایت الزامات زیست محیطی به دادسرای عمومی این شهرستان خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، ولی‌الله محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران شهرستان فارس در غرب استان تهران از معرفی یک واحد تولید قیر به دلیل فک پلمب غیرقانونی و عدم رعایت الزامات زیست محیطی به دادسرای عمومی شهرستان اسلامشهر خبر داد.

 سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسلامشهر بیان کرد: کارشناسان اداره محیط زیست به منظور بررسی شکوائیه تلفنی واصله مردمی مبنی بر مشاهده دود غلیظ و ایجاد آلودگی و بوی مشمئزکننده در منطقه واوان به محل مراجعه و مشخص گردید یک واحد تولید قیر که سال گذشته به دلیل فعالیت غیراصولی و آلاینده محیط زیست توسط این اداره پلمپ گردیده، بدون توجه به اخطاریه‌های صادره به فعالیت آلاینده خود به‌صورت شبانه ادامه داده و بدون اخذ مجوز و به صورت غیرقانونی تابلو برق دیگری را نصب و راه‌اندازی نموده که این امر به منزله فک پلمب غیرقانونی محسوب گردیده و از این رو این اداره مسئول واحد را به جرم فک پلمپ غیرقانونی و آلایندگی محیط زیست به دادسرا معرفی کرد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش کارشناسان این اداره، واحدهای آلاینده شهرستان زیر ذره‌بین این اداره قرارگرفته به طوری که طی یک ماه گذشته ۶ واحد به دلیل عدم رعایت تمهیدات زیست محیطی و اقدام علیه بهداشت عمومی به مراجع قضایی معرفی شدند.

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت و حساسیت این موضوع، پرونده‌های معرفی شده به دادگاه تا زمان حصول نتیجه با جدیت از طرف این اداره پیگیری می‌شود.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =