اغتشاش‌گران، همان‌هایی هستند که در سال ۸۸ به خیابان آمدند / به‌راحتی از انقلابمان عبور نمی‌کنیم

فرماندار شهرستان پاکدشت با بیان این‌که اغتشاشگران، همان‌هایی هستند که در سال ۸۸ به خیابان آمدند، گفت: هرگز ما در مقابل این‌ها کوتاه نمی‌آییم، ما همان افراد عاشورایی هستیم که حامی و پشتیبان نظام و رهبری هستیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، علی صادقی ، فرماندار شهرستان پاکدشت در گفت‌وگویی اظهار داشت: حوادث چند روز گذشته در کشور بسیار تأسف‌بار است و برخی‌ها به‌جای این‌که مردم را به اتحاد دعوت کنند بهانه دست بیگانگان دادند تا جایی که رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس کنگره، سلطنت‌طلب‌ها ، منافقین پای کار آمده و دراین‌باره بیانیه صادر می‌کنند.

وی گفت: امروز متأسفانه بعضی‌ها که مترصد فرصت بوده‌اند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند در چند روز گذشته از این فضا استفاده کردند، مردم شهدای بسیار زیادی را تقدیم انقلاب کردند و هرگز از آرمان‌های خود عقب نخواهند نشست هرگز رهبری را تنها نخواهند گذاشت، پیرو ولایت هستند و ولایت‌مدار خواهند ماند.

این مقام مسئول، ۹ دی را روز پیوند ناگسستنی مردم با ولایت، اثبات‌شده دانست و دراین‌باره بیان داشت: نهم دی روز بیعت مردم با ولایت‌فقیه است این روز کهنه نخواهد شد و بزرگداشت این روز در سال‌های آینده باعظمت بیشتری برگزار می‌شود و مشت محکمی بر دهان کسانی که فکر می‌کنند مردم به خاطر چهارتا تخم‌مرغ انقلاب خود را رها می‌کنند خواهد بود.

وی در ارتباط با گرانی‌های اخیر عنوان کرد: همه مسئولان می‌دانند گرانی هست و این موضوع علت موجوده‌ای دارد، می‌توان به‌عنوان نمونه دراین‌باره به آنفولانزای پرندگان در کشور اشاره داشت که در همین شهرستان پاکدشت ۱۰ هزار قطعه پرنده معدوم شده است.

صادقی ادامه داد: نظام و دولت در حال تدبیر هستند و همه ما درگیر این مسئله هستیم و برای استقلال کشور خود باید هزینه‌ها را تحمل کنیم، همه ما برای انقلاب هزینه پرداخت کردیم حتی خیلی‌ها عزیزانشان در این راه شهید شدند، مگر این‌ها به این راحتی از انقلابشان عبور می‌کنند؟

رئیس شورای تأمین شهرستان پاکدشت درباره شعار دادن افرادی در خیابان‌ها تصریح کرد: این‌ها همان‌هایی هستند که در سال ۸۸ به خیابان آمدند و به اموال عمومی خسارت وارد کردند، هرگز ما در مقابل این‌ها کوتاه نمی‌آییم ما همان افراد عاشورایی هستیم که حامی و پشتیبان نظام و رهبری هستیم.

 انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =