بخشدار احمداباد مستوفی گفت: افتتاح چند منظوره ساختمان دهیاری روستای ایرین را در دهه فجر داریم و این ساختمان در سه طبقه قرار است ساخته شود و در آن اماکنی چون بانک، سالن اجتماعات، کتابخانه و برخی فضاهای فرهنگی دیگر وجود دارد.

عبارشی، بخشدار احمدآباد مستوفی، در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی آفتاب ری اظهار کرد: راه ارتباطی محور مواصلاتی اسلامشهرـ تهران از مسیر احمدآباد یکی از موضوعاتی است که در سالیان گذشته مسئولان نسبت به تعریض این محور قدیمی اقدام کرده اند.

وی افزود: با توجه به این که روزانه تردد بسیاری از مسیر احمدآباد مستوفی صورت می گیرد؛ لازم است تا تعریض بیشتری در این زمینه انجام شود و نسبت به رفع خطر و ایمن سازی این مسیر اقداماتی انجام شود.

بخشدار احمدآباد مستوفی بیان کرد: خوشبختانه توانسته‌ایم در راستای حل مشکلات این مسیر و رفع مشکل تاریکی آن اعتباراتی را درخصوص ایمن سازی محور و روشنایی آن در کمیته برنامه ریزی شهرستان و شورای برنامه ریزی توسعه استان تصویب کنیم که منتظر تخصیص آن هستیم. وی افزود: افتتاح چند منظوره ساختمان دهیاری روستای ایرین را در دهه فجر داریم و این ساختمان در سه طبقه قرار است ساخته شود و در آن اماکنی چون بانک، سالن اجتماعات، کتابخانه و برخی فضاهای فرهنگی دیگر وجود دارد. عبارشی تصریح کرد: در روستای حسن آباد تکمیل ساختمان دهیاری وجود دارد که پشرفت بسیار خوبی داشته و این بعید به نظر می‌آید دهه فجر افتتاح شود. وی با اشاره به حریم شهر و روستاها در احمدآباد مستوفی خاطرنشان کرد: هنوز حریم شهر احمدآباد مشخص نیست و این موضوع از طریق شورا و شهرداری احمدآباد در حال پیگیری است. بخشدار احمدآباد مستوفی افزود: براساس قانون تقسیمات کشوری روستاهای حسن آباد، رضی آباد، بهمن آباد، چیچک لو و ایرین از بخش مرکزی اسلامشهر جدا شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =